Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak az én önbizalmamat...

Csak az én önbizalmamat rombolja ez az oldal?

Figyelt kérdés

Volt egy időszak, amikor nem jártam fel és sokkal kiegyensúlyozottabb voltam mint most, mikoris feljárok. Ha kiírok egy kérdést, akkor olyan negatív válaszok jönnek, h legszívesebben még a világból is kiszaladnék, ha pedig egy ártatlan választ írok, akkor a rib***tól kezdve minden vagyok. Az önbizalmam így már a béka feneke alatt, de ti is vagytok így vele, h lehúz az oldal?

köszi



2014. aug. 20. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Én már nem igazán veszem magamra az ilyesmiket. Meg kell tanulni szelektálni. Nagyon sok szaréletű ember van ezen az oldalon, akiknek az minden örömük, hogy beszólogathatnak névtelenül. Egyszerűen nem kell őket észrevenni, mást nagyon úgysem lehet tenni.
2014. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, én is szeretnék erős lenni, h figyelmen kívül hagyjam őket, de egyszerűen nem tudom.
2014. aug. 20. 20:20
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Attól is függ egyébként, hogy hogyan fogalmazol. Ha nem szeretnél annyi beszólogatót, akkor olyan stílusban fogalmazz, ami tálalható a nagyköüzönség elé, összeszedett és logikus felépítésű. Abba nehezebben kötnek bele.

Mások véleményével meg ne foglalkozz, főleg interneten ismeretlenül írogató emberekével. Tényleg van jópár, aki itt éli ki az agresszióját, meg a kissebségi komplexusát, de ne vedd magadra. Az oldal célja, hogy választ kapj arra, amit nem tudsz, esetleg segítséget kérj, illetve válaszolj másoknak. Nem az, hogy az emberek véleményt nyilvánítsanak egymásról.

2014. aug. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2014. aug. 20. 20:41
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Ne már, h komolyan felveszed?!

Itt rengeteg a vesztes, nulla, frusztrált ember, szal én csak nevetni tudok rajta.

2014. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Túlérzékeny vagyok és "bennem" minden szó megmarad és hajlamos vagyok inkább a negatívumokra figyelni mint a pozitívumokra.
2014. aug. 20. 20:46
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Én Facebook helyett használom ezt az oldalt... Itt sokkal jobb a műsor szerintem! :)
2014. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi :D

(megjegyzem, h én senkit sem pontoztam le, csak FEL)

2014. aug. 20. 20:59
 9/9 anonim ***** válasza:
a negatív kritika is lehet pldaértékű,csak kérdés a te egód melyik részét nem bírja feldolgozni.Pl,azért nem hiszem,hogy mindenki rosszindulattal szólogatna be.másrészről meg én is láttam jó párszor hajmereszt kérdéseket,amitől szabályszerűen a bicska kinyílt a zsememben.Szóval,vagy elviseled,ha már kírtad,s más válaszát várod.Vagy nem írsz ki semmit,és nincs belőle probléma.
2014. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!