Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lány leszólítása, de hogyan?

Lány leszólítása, de hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni (mind fiuktól/lányoktól egyaránt), hogy hogyan kell leszólítani egy lányt? Mit mondjak neki? Elég problémás helyzetben érzem magam hiszen életemben még egyszer sem volt barátnőm(és itt nem azért mert homokos vagyok vagy valami egyéb gondolat, hanem csak mert simán még nem izgatott a téma) meg elég hallgatag egyéniség vagyok. Hogy pontosítsak a helyzeten a buszon láttam meg suliból hazajövet, hogy néz engem. Többször is "találkoztunk" már buszozás alkalmával és mindig csak nézett és szemezgettünk. Mivel külsőre elég aranyos, szép lány gondoltam leszólítom, de ebben vagyok tanácstalan. Ha lényeges 17 éves vagyok. Segítséget előre is köszi..:)

2015. szept. 16. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Segítsek? Fellököm, te belém rúgsz kettőt és megkérdezed tőle nincs semmi baj? Addig én meg elfutok.
2015. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm eme értékkel teli hozzászólást..:D
2015. szept. 16. 22:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Jajjmaaar...

Szarnyseged kell, aki odamegy a csajhoz es megkerdezi:Hellooo, ismered Lacit(ezt sajat nevvel helyettesitheted.:-D )? Te meg oda mesz,.hogy hello....Laci vagyok.

2015. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak kerdezz meg tole valamit amugy, ne izgulvaaaa,mosolyogj. Pl. Vegreee vege mara?..aztan fuzd tovabb a beszelgetest valaszatol fuggoen. Pl. es melyik suliba jarszm vagy ugyis osz van, vard meg h ne legyen nala ernyo es te vigyel, add kolcson. Ugyanott szalltok le?
2015. szept. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem ugyan ott de csilhatom ugy is... mert hamarabb szállok mint ő...
2015. szept. 16. 22:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Az se baj, ha par napi csak koszonsz neki, megnezed, hogy reagal ra. Latasbol ismeros, igy nem gaz,ha koszonsz.
2015. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. szept. 16. 22:53
 8/9 A kérdező kommentje:
Esetleg még valami tipp? Mire figyeljek oda? Az esetleges izgulást hogy szüntessem meg ?
2015. szept. 16. 22:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Izgulhatsz, de mosolyogj. Ha az izgulos, idegea fejet latnam,.ideges lennek en is,es nyomasztana. :)


Gondolj arra,hogy csak egy lany,aki talan a mevedet sem tudja, de ha tudna, se lenne.gaz. nem te vagy az elso, aki hozzaszol. Neked se o az elso ember. Ne vegyel komolyan mindent, vicceskedessel a kinos helyzeteket lehet tompitani,vicesse tenni.

2015. szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!