Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti egy lány leszólítása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti egy lány leszólítása előtt hogyan szereztek önbizalmat? Mert biztos izgultok, féltek ti is.

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy idő után úgy álltam a dologhoz, hogy úgysem veszíthetek semmit, ha eddig nem ismertem, ezután sem lesz tragédia, ha esetleg nem beszélek vele, viszont ha összejön, akkor annál nincs is jobb.

Izgultam, féltem, de olyankor valahogy nem foglalkoztam ezzel, inkább az volt, hogy arra gondoltam, hogy egyedül is jól elvagyok, értékes vagyok, de ha jön valaki, szívesen összejövök vele, mert párban jó az élet igazán.

Most már nem kell leszólítanom senkit és remélem ez így is marad :)

2011. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ , hogy a lelkem mit csinál , hol van, milyen helyzetben van, ha például pultos, vagy boltban dolgozik eladóként vagy felszolgáló, akkor megpróbálok valami vicceset mondani vagy humorosat, és ha sikerül megnevettetnem vagy hosszabb időre mosolyt csalni az arcára akkro ez általában elég...
2011. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nincs félelmem így nem kell önbizalom.. :D

A félelmet egyszerűbb kiiktatni.

Ha attól félsz, hogy nem jön össze, hát így összejön ha nem szólítod le?

Ha attól félsz, hogy megtudja, hogy bejön neked az mér baj? Meg kell sértődnie, mert bátor vagy és kimutattad érzelmeid?

Más félelmem nem tudom hogy van-e, de nem fog odajönni és beléd harapni. :D


Sok sikert!


Üdv.

2011. jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tizenévesen mindig volt bennem egy kis izgalom. Önbizalmat a "leszólításhoz" az adott, hogy tudatosítottam magamban: Minden lány szereti ha szépnek, vonzónak, kelendőnek, népszerűnek érezheti magát. Ha bepróbálkoztam(még ha sikertelenül is) legalább szereztem Neki egy jó napot, mert volt aznap valaki, akinek tudta hogy bejött!
2011. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
pár felessel!
2011. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!