Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mi miatt szoktatok törölni...

Ti mi miatt szoktatok törölni valakit a fb-os ismerőseitek közül?

Figyelt kérdés
Ha pl. nem olyasmiről van szó, hogy csak látásból ismerjük egymást, sosem beszéltünk többet 2 mondatnál.
2015. szept. 20. 12:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is töröltem már le sok osztálytársamat, évfolyamtársamat.


Nekem nem az fontos, hogy facebook-on legyen 3000 ismerősöm akinek a felét nem ismerem.

Másokat ez miért tesz boldoggá? Nem értem.

2015. szept. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
En sem. 1000 felett furak nekem. Nekem az nem sok,mert nagyszulok 2 falujaban is ismernek. En a minel tobbposztot lajkot se ertem. Aligposztolok....
2015. szept. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
engem csomó ismerősöm idegesít, hogy folyton bugyuta dolgokat lájkolgatnak, de még sosem töröltem egyet sem, mert én azért vagyok fent, hogy tudjam ha valami fontos történik, és most azért nem fogok törölni valakit mert nem egyezik az ízlésünk, ha pedig már eleve nem kedvelek valakit, akkor nem jelölöm vissza ennyi
2015. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!