Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az öcsémnek és a bátyámnak is...

Az öcsémnek és a bátyámnak is van barátnője, csak nekem nincs. Én lettem a kakukktojás?

Figyelt kérdés

2015. szept. 20. 14:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen te!
2015. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mindenki boldog,sikeres körülöttem.Én meg egy senki vagyok.
2015. szept. 20. 14:19
 3/16 anonim ***** válasza:

Ne nyafizz már !


Nem ráér? Majd lesz ,biztosan lesz. Miért lennél több vagy kevesebb attól függetlenül ,hogy van e valakid az életedben?

Biztosan találkozol majd egy olyan emberrel, akivel megértésben élsz majd. Addig képezd magam szellemileg ˇˇ.

2015. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezt nem lehet háttérbe rakni,gyötör.
2015. szept. 20. 14:31
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekik van, neked meg lesz. Nem vagytok egyformák és nem kell hasonlítgatni. Minden ember, minden helyzet más és más. A földön nincs két egyforma ember, már több mint hétmilliárd kakukktojás van itt jelenleg.

Tessék megkeresni azt lányt, aki már vár rád, aki holdfényes éjszakán búsul valahol egyedül, aki kedves, megértő és udvarolni neki. A klasszikus módszer évezredek óta bevált.

2015. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kutyának sem kellek.

Bátyám egy bunkó paraszt,mégis a lába előtt hevernek.Ennyit a személyiségről...

2015. szept. 20. 14:52
 7/16 anonim ***** válasza:

Akkor meg nem lesz. Ettől függetlenül nem fog a világ összedőlni, és még csak nem is te leszel az első aki szüzen hal meg.


Sírás és az önsajnáltatás viszont egyáltalán nem megnyerő a nő nem szemében.


Gyúrd ki magad, legyél gazdag, híres, sikere, jómódú.. és akkor le se tudod majd magadról vakarni a nőket.

2015. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A világ nem fog összedőlni,maximum az én szememben.
2015. szept. 20. 15:35
 9/16 anonim ***** válasza:

Pár hozzászólásodból egy probléma kiütközik: NE RIVALIZÁLJ!!! NE hasonlítgasd magada bátyádhoz. Ő egy másik ember. Rengeteg erőt , energiát vesz ez el.

Neked kell a problémát megoldani!


"Aki másokat legyőz, erős,

aki önmagát legyőzi hős"


Lao Ce

Tao te King

[link]

2015. szept. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Én sem születtem ám önbizalomhiánnyal.Másokat nem tudtam "legyőzni",ezért már ott tartok,hogy önmagamat sem/is le kéne.

A kérdés az,hogy miért jutottam el idáig.

Talán mert emberből vagyok,és a sorozatos kidarc megtör.

Felszínes a világ,külsőségről szól minden.

2015. szept. 20. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!