Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tartsam fenn a lelkesedés...

Hogy tartsam fenn a lelkesedést ha közben senki sem támogat?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta szeretek rajzolni és szeretem is átnézni a rajzaimat de mindig ott a rossz érzés hogy valójában nem érnek semmit. Ezt úgy értve hogy a barátom is mindig azt mondja hogy de milyen aránytalan, ha megosztom rajzos csoportban szinte semmi reakció nincs rá, az oldalamat is csak közeli családtagok és barátok "követik" Néha nagyon depis leszek mert büszke vagyok a műveimre közben meg szinte senkinek se tetszenek és ez az ellentét a legrosszabb az egészben. Más is szokott így érezni?
2015. szept. 24. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, csak én nem a rajzaimmal vagyok így, hanem a fényképeimmel.
2015. szept. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

linkelnél pár rajzot? :)


22F

2015. szept. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Néha én is azt hiszem, hogy a zuhany alatt milyen jó a hangom, aztán rájövök hogy baromira nem. Te nézegeted a rajzaidat, neked tetszik, de attól még nem vagy tehetséges. Azért esik rosszul, mert te azt hiszed magadról hogy az vagy, de a kritikát nem viseled el.

A másik gondod ez a közösségi oldalas önigazolás keresése, ami megint csak nem ér célt és csak bánatot okoz. Tonnányi rajz van mindenfelé a neten és egyik szebb mint a másik, de ezek nagy része ennek ellenére csak a rajzolónak és talán közeli köreinek értékes. Onnantól kezd értékessé válni, hogy versenyeken indulsz, díjakat nyersz, és a munkáidat elismerik.

2015. szept. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]

Itt az oldalam, a rajzaim nagy részét felszoktam tenni

2015. szept. 24. 12:59
 5/10 anonim ***** válasza:

nem rosszak, de van még hova fejlődnöd, én még ilyeneket sem tudok rajozni :)

ha értékessé akarod őket tenni akkor fejleszd a tudásod, küldj be pályázatokat, ahol tudod alkalmazd a rajz tudásod...

2015. szept. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyszer keresgéltem pályázatokat kiszúrtam egyet és amikor már félig kész volt, rájöttem hogy 2 éve lejárt pályázatot akarok beadni :D De lehet megint nekiugrok valaminek hátha már nem nézem be a dátumot
2015. szept. 24. 13:07
 7/10 anonim ***** válasza:

igazából lehet a jövőben tudok neked segíteni, de most van egy másik személy (őt is itt ismertem meg) akinek a rajzait felhasználom egy munkához és így elég sok ember látni fogja őket, főleg mert elég nagy tálalást kap majd a dolog :)


nem ígérek semmit, de fejleszd a tudásod készíts rajzokat és lehet a jövőben a te rajzaidat is felszeretném használni :) persze az engedélyeddel :)

2015. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szépen rajzolsz, ennyire jól még nekem sem megy, bár nekem már vagy 2 éve nincs is időm gyakorolni.

Egy-két helyen tényleg azok a fránya arányok, de nagyon jól árnyékolsz, és a vonalak is elég lágyak, nem darabosak a képek, mint nekem.

u.i. A szarvasos akril festmény valami gyönyörű, személyes okokból közeláll hozzám ez a szín/téma világ, de gondolom, nem adod el. :P

2015. szept. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jók a rajzaid, szerintem ne adj fel a rajzolással semmiképp. A rajztanárod mit szól hozzá? Iskolán keresztül nem tudnál pályázatokon részt venni?
2015. szept. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Már 22 éves vagyok egyetemista. Sajna már nincsenek rajzóráim -kigondolta volna h formatervező mérnöknek csak két félév rajzoktatás jut... Egyébként általánosban meg középsuliban én voltam a rajztanárok kedvence talán ezért tartom túl nagyra magam. A szakmai suliban meg szeritem ezért utált a (fiatal) tanár aki ott kötött belém ahol tudott. Amikor még múlt félévbem volt rajzom a tanár csak aképregényes stílusomba kötött bele. Eléggé benne van már a kezemben gyakran nem tudok elvonatkoztatni azoktól a formáktól

Pályázattal nem igazán találkoztam csak formatervezéssel kapcsolatosokkal sajna.

2015. szept. 24. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!