Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félálomban véletlen pukiztam...

Félálomban véletlen pukiztam a barátom mellett! Mit gondoltok Fiúk?

Figyelt kérdés
Annyira ciki vooooolt xD ☹ Nagyon szégyelltem magam de aztán bele gondoltam és...szerintem rosszabbul is kezelhette volna. Egyszerűen csak elkezdett nevetni, de nagyon...😅 Aztán én elkezdtem sírni és közben nevettem is...:D ő pedig megölelt és mondta, hogy jajj ne sírjak már, ő akkor is szeret és megpuszilgatott. Persze még mindig nevetett...xD szóval lányok, ha valaki ilyesmi miatt hagy el titeket az soha sem szeretett Benneteket igazán vagy egyszerűen csak egy tahó!! 😊😊

2015. szept. 25. 04:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

En is jartam igy😊

Es akkor mi van😃 nevetunk egy jót!

Szerintem a helyzet attol fugg milyen a kapcsolatod a parodal.

Nekünk 7ev utan természetes es nem feszengek az most ha állmomba elpukizom magam😉

Hat istenem én is ember vagyok!

Az más ha mondjuk ha a kapcsolat elejen tortent volna meg akkor tuti cikkinek tartottam volna.

De akki mar igazan össze szokott a párjával az mar természetesnek gondolja.

2015. szept. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
61%
És mikor szex közben cuppog a mufflon az nem ciki?
2015. szept. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
2%
Nyugodtan szarjál oda!
2015. szept. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy véletlen volt. Aludtam...álmomban történt. Viszont te se vagy normálisabb ha így fejezed ki magad😉 Valószínűleg te olyan tökéletes vagy, hogy semmit sem csináltál a párod előtt ami ciki lenne. Ja hogy nincs is párod?!😅😉
2015. szept. 25. 12:25
 15/24 anonim ***** válasza:
71%

Én meg azvágyam tövében tartok egy 32 34 és 16kg-os kettlebellt, mert ott fér el...

Barátnőm aludt kívül én pedig félálomban nyújtózkodtam egyet kézzel lábbal lelökve szegény barátnőmet rá a vasakra... Bárcsak inkább fingtam volna, most nem nézne ki úgy, mintha össze vertem volna szegényt... Na ez ciki... A fingás nem az...

2015. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
24 nem 34
2015. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Pár év múlva (ha még együtt lesztek) az ilyet már észre sem veszitek.
2015. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs,de most nem is kell,lehet egy kicsit közönséges voltam,de nézd el nekem mostanában nagyon kijárt rám a rúd.
2015. szept. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Pedig annak ellenére hogy nem teszek semmit van mikor a csajok próbálnak meg ismerkedni velem,Inkább az baj már nem tudom hogy mi kéne,egyébként komolyan mondtam,ismertem olyan embert aki nem engedte oda hanem visszatartotta és bélcsavarodást kapott,kórházba kellett vinni,úgyhogy sok sok pukizást kívánok neked!
2015. szept. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
61%

Amikor a kérdést olvastam, pontosan az jutott eszembe, amit elsőként "dubitus" nevű felhasználó is leírt.


Ezt én úgy ismerem:

Két barát találkozik és egyikük kérdezi, megszokott már az asszony? Meg hát. Fingik már előtted? Ajjaj, fingik az! Na akkor már megszokott!! :)

- ugyanaz csak a mese része más -


Szerintem ez teljesen természetes dolog minden ember csinálja, csak eleinte kicsit még mindenki szégyenlős. Persze nyilván ha tudjuk akkor nem úgy engedi el az ember, de ha kicsúszik az nagyon is emberi dolog és teljesen természetes.


Azért meg teljesen biztos, hogy nem fog elhagyni, hiszen ez a világ legtermészetesebb dolga és még inkább aranyos is, főleg amikor eleinte előfordul. Később meg természetessé válik mint bármi más.

2015. szept. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!