Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jót jelent ha boltba, pénztárn...

Jót jelent ha boltba, pénztárnál fiatal lányok mosolyogva, szia, szija, szia-sziával köszönnek az én laza helómra? 21F

Figyelt kérdés

2015. szept. 25. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlen akarnak tőled valamit...munkakörükbe tartozik, hogy kedvesek legyenek a vásárlókkal...


22F

2015. szept. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
dolgoztam kisboltban, én is mosolyogva köszöntem mindenkinek :) - így van ahogy az első írja : úgymond munkahelyi kötelességünk mosolyognia vásárlóra, hisz ki a fenének van kedve bemenni egy savanyú arcú morcos boltoshoz? soha nem is értettem az olyan ember miért megy ilyen helyre dolgozni, ezt csak úgy lehet jól csinálni ha szereti is az ember, különben lezárhatja a rolót :)
2015. szept. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"lehúzhatja" :)
2015. szept. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent semmit :-)
2015. szept. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Most még mosolyog,nézd mg 2 év múlva. Vagyis addigra vagy elmenekül, vagy bunkóvá válik.

Amúgy semmit nem jelent,ha kedves, de meghívhatod egy kólára,ha tetszik,de erről csak egy Southpark rész jut eszembe ahol szegény Butters-t behülyítette egy felszolgáló kiscsaj :D

2015. szept. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Három gyereket akarnak tőled és egy kis házat vidéken.
2015. szept. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rám is mosolyognak az eladólányok, pedig én nő vagyok :D
2015. szept. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Munkaköri leírásban benne van: mosolyogni és kedvesen kiszolgálni. Ha bűzösen, csövesként vásárolnál akkori mosolyognának.


Akkor reménykedj, ha telefonszámot kapsz a blokkal.

2015. szept. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

TE vagy az ÁSZ:


Hanem azok a stressznacis, holdjárós, púderes, rojtosra kúrt pinák, ha jönnek

S a f..sz.m egész nap feláll

Tiszta megfolyás a kisgatyám

2015. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!