Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az, hogy hűvös...

Mit jelent az, hogy hűvös vagyok, és hogy változtathatnék rajta?

Figyelt kérdés
Egyik nap beszélgettünk a barátaimmal, és azt mondták, hogy a legelső találkozás alkalmával frászt kaptak tőlem, és a közelembe sem mertek jönni. Szerintük van bennem valami hideg, amitől félnek az emberek, de nem tudják elmagyarázni, hogy ki. Szeretném ezt megváltoztatni, mert tényleg nem szívesen barátkoznak velem az emberek, viszont akik megismertek, azokkal jól kijövök, és szeretnek. Szóval nem értem, mégis mi folyik itt? Valamit rosszul csinálok, hogy tartanak tőlem?:( Pedig mindenkivel kedves vagyok, szoktam segíteni másoknak, mégis a legtöbben elkerülnek. Lehet az a baj, hogy nem vigyorgok állandóan? Veletek volt már ilyen?

2014. okt. 19. 17:20
 1/5 anonim válasza:
Nekem is ezt mondták aztán megkérdeztem egy olyan ismerősömet aki nem ismeri azokat akik mondták és teljesen más véleménye volt lehet hogy csak vmit irigyelnek tőled
2014. okt. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia,rám is ugyanezt mondják pedig 30elmultam!

Ha van kérdésed irj

2014. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ismerős. :) Csak nekem nem mindenki meri mondani. :)
2014. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Valamiért nem jó kisugárzásod. Nézz bele a tükörbe, és gondolt át: Min kéne változtatni?


Remélem segítettem :)

2014. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem vagy az a kozvetlen tipus,nem mutatod ki az erzeseidet vagy lehet, nem vagy az az erzelmes ember,nem olyan hevesek, erosek az erzeseid. Lehet tavolsagtarto vagy. Vannak emberek,akik hidegseget es vannak akik melegseget sugaroznak.
2015. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!