Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék új életet kezdeni,...

Szeretnék új életet kezdeni, hogy zárjam le a mostanit? 18/N

Figyelt kérdés

Nagyon rossz döntéseket hoztam, és szinte a lehető legrosszabbul kerültem ki minden helyzetből.

18 éves lettem nemrégen, a gimnázium végzős osztályában tanulok, orvos szeretnék lenni.

A jegyeim általában ötösök, a bizonyítványomban nem sok a négyes. Németből középfokú komplex nyelvvizsgám is van már. Edzek is, abban is szépen haladok, hamarosan versenyezhetek is.

Ezeket azért írtam, hogy lássátok, nem egy tehetetlen ember vagyok. Viszont a magánügyeim nem alakultak túl jól.

Körülbelül egy hete találkoztam egy fiúval, aki tetszik, úgy érzem vele érdemes lennem. Eddig sajnos rossz döntéseket hoztam. Olyanokkal voltam, akiknél csak második, vagy sokadik voltam, vagy épp csak egy menetre kellettem. A legjobb barátom pedig elárult, és minden titkomat kibeszélte.

Valamikor nagyon rossz dolgokat csináltam, amit nem kellett volna, csak a pénztelenség vitt rá. Megbánhatom ezerszer, de semmi sem törli ezt el. Azért is szeretnék egy új életet, mert nem tudom már elviselni ezt. Mindenki pletykál, vádaskodik, de nem értem... ha én vagyok a legrosszabb, akkor mi vonzza bennem a férfiakat? A romlottság? A lelkem mocskossága? Miért fekszik le velem akit csak akarok, ha egyszer ennyire undorodnak tőlem, ahogy mondják? Mindegy... ez csak egy kis kitérő volt.

Van egy olyan problémám is, hogy akinél edzek, borzasztóan belegabalyodott az érzelmekbe, és elvakult. Mindenen és mindenkin átgázol, csak azért, hogy maga mellett tartson, vagy nem is tudom. Mindenkit elmar mellőlem, fenyeget, hogy nem lehet senkim, csak ő természetesen... Undorodom ettől az embertől, nem akarok nála edzeni, de egyenlőre nem tudok távolabb menni.

Mit tegyek? Mit lehet ebből kihozni?

Köszönöm az értelmes válaszokat!



2015. szept. 26. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
18 évesen jó "karriert" körvonalaztál. Szerintem a felnőtt filmes szakmában szükség lehet rád. Vagy egy 50 feletti férfi mellett fogsz kikötni. Bocs de elolvastam és ez jött le... (Hozzáteszem nem ítéllek el, de simán elkerülnélek még ha a legjobb nő is lennél a földön.) 22F
2015. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nehéz lesz felejtened, ezeket amiket írtál meg főleg. Számíts rá a rossz előéleted azok nem felejtik akik tudják. Ha igazán változtatni akarsz akkor elköltözöl onnan ahol élsz, majd idővel.

A férfiak meg egy-két alkalomig nem érdekli az hogy milyen vagy, kellesz nekik aztán meg nem. Egy tárgy van számukra, aki arra az időre örömet okoz. Szó szerint kihasználnak, de ha neked ez jó...

2015. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A helyes kifejezés: egyelőre. De, tudnál távolabb menni, csak akarat kérdése.

Az is sokat segítene, ha elmesélnéd, mi volt az a nagyon rossz dolog.

2015. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!