Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jónás Rómeó csak szerintem...

Jónás Rómeó csak szerintem nem veszi komolyan az egészet?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy szinte lehetetlen baromságokat hord össze a srác és a helyesírása hordoz bizonyos jeleket. Mármint a helytelen írása.

A Mr.-t M.R-nek írja folyton, ami azért furcsa mert az ember nem követi el 20-szor egymásután azt a helyesírási hibát.

Már lassan egy éve vezetek trash csatornát (aki nem tudná mi az nézzen utána). Éppen ezért már szinte a fehér falban felfedezem az iróniát és a humort.

Én a videóit mindig olyan szemmel néztem, hogy a csak a hülyét járatja velünk és polgárpukkasztás az egész.

Szerintetek a csávónak ténylég van valami baja vagy csak mesterséges humor az egész?

Sőt skypon is beszéltem vele... kifejezetten normális és jófej mint kiderült.

A lényeg, hogy én hihetetlen jókat röhögök a videóin és remélem soha nem hagyja abba :D


2015. szept. 29. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Az ki a bal here? Nézz inkább Molnár Krisztiánt.
2015. szept. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nézem is. Mert csak egy embert lehet követni egyszerre? :D Legalább MK az minőségi videókat tölt fel nem úgy mint a többi videós
2015. szept. 29. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha őt nézed, akkor mást felesleges:D

[link]

2015. szept. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele. Az emberek meg rögtön ugranak rá mint a kutyák. Mint amikor a kisbabának felmutatod a plüssállatot és örül neki, ha beteszed a hátad mögé, akkor meg fapofát vág. Szégyen, hogy ugyanezt ellehet játszani 10 évesnél idősebb emberekkel, de ahogy elnéztem akad a körökben bőven felnőtt is.

Leoltják, ugyanolyan ruhába ugyanolyan hajjal...

Meg irogatják, hogy fuu szétverlek. Szóval a közönség akiknek szól még butábbak magánál a Rómeónál.


Meg eleve milyen provokatív név ez már: Jónás Júdás meg Rómeó mint ha valami nagy nőcsábász lenne.

2015. szept. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!