Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem volt pofátlansá...

Csak szerintem volt pofátlanság, hogy így beleszól a dolgaimba? Szerintem semmi köze hozzá, nem?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, a szüleimmel élek 40 km-re az egyetemtől. Bejárós vagyok, de idén elég szar lett az órarendem (korán kezdek, későn végzek). Van egy lakása a szüleimnek abban a városban ahová járok, a nagyszobájában van bérlő. Én pedig heti 2-3 éjszakát ott töltök, így nem kell reggel olyan korán kelnem.

Egyik ismerősöm szerint viszont hülye vagyok, miért nem költözök be, ő biztos így tenne a helyemben. Évente 1-2 alkalommal beszélünk, csak szerintem bunkó dolog, hogy mégis így beleugat az életembe? Szerintem semmi köze hozzá, hogy én hol lakom, ha nekem/nekünk így jó. Vagy nincs igazam?


2015. szept. 16. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Abban igazad van, hogy ez a ti dolgotok. Nem az ő döntése.

Viszont ezen így kiakadni, azért erős túlzás.

Ő csak logikusan gondolkodott, hogy neki kényelmesebb lenne ott lakni, ha van az a lakás.

De nyilván nem véletlenül adtátok ki, hanem a bevételért, és így nem nektek kell fenntartani. Ő biztosan ezt nem gondolta végig. De azért ez messze van a bunkóságtól és a beleugatástól.

2015. szept. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Túlreagálod

Elmondta a véleményét és ennyi.

Talán a "hülye vagy", kicsit erős volt, de ahogy észrevettem, manapság a huszonévesek ilyen stílusban beszélnek egymás között, néha én is.

A beleugatástól viszont tényleg távol áll ez.

2015. szept. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
De ha ez a pitiség ennyire nyomot hagyott benned, és fel se tudtad dolgozni - mert kiírtad ide - akkor egyéb problémákat hogy tudsz lekezelni?
2015. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!