Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintem rossz helyre írok,...

Szerintem rossz helyre írok, de majd akkor a mosok átteszik a kérdésem. Hogy közöljem a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy verset írok, közel 5 hónapja, 40 munkám van egyelőre, érzem azt, hogy hétről-hétre bővül a szókincsem, érdekesebb, művészibb verseket tudok írni. De a szüleim nem tudnak erről. Minden munkámat a telefonomban tárolok, vettem egy kis könyvet a múlt héten, abba beleszeretném másolni az összes munkám, de nem a szüleim előtt. Akkor rögtön kérdezgetnék, hogy "Mit írsz? Mi az?" És tuti amikor nem vagyok otthon kutakodnának...

Tehát közölni szeretném velük, hogy öt hónapja végre megtaláltam azt amiben tehetséges vagyok, végre van normalis hobbim amit szívesen csinálok, de van egy kis gond.

Nem merem elmondani. Ismerem őket, Úgyis azt mondanák, hogy nem vagyok Petőfi, ilyen munkák soha nem kerülnének kiadatásra, meg ha ki akarom egyszer adatni dolgozzak meg érte, csak az időmet pazarlom, inkább tanuljak. Lehordanank Mindennek, érzem. Azt akarják, hogy reggeltől-estig tanuljak, pedig jó szakközépbe járok, jó szakra, és egész jó tanuló is vagyok, de nekik ez kevés. Szerintem azt mondanák a versírásra is, hogy hagyjam a francba, mert nekem nincs tehetségem, inkabb tanuljak, mert csak munkából lehet megélni.

Egyszer említettem, hogy van egy regényvázlatom, majd egyszer megírom és kiadatom. Nem vettek komolyan...

De így olyan rossz érzés, hogy nyomja a szívem a dolog.

Tanácsokat szeretnék! Nem tudom mihez kezdjek. Barátaim közül is csak egy ember tudja, hogy nekem ez a hobbim, meg a netes barátaim, Ennyi. De nekem ez az életem része, olyan szívesen csinálom, boldoggá tesz.



2015. szept. 27. 00:19
 1/4 A kérdező kommentje:

Egyebkent ne lepodjon meg senki, nálam a "mosok" azok a modik. :D

A helyesírási hibákért meg elnézést! Nem elég jo a billentyűladom.

2015. szept. 27. 00:21
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha biztos vagy a reakciójukban, ne mondd el. Ne arra gondolj, hogy ők nem tudják, hanem arra, hogy vannak, akik igen.


Ha nem vagy biztos abban, hogy hogyan reagálnának, egy próbát megér. Legfeljebb nem veszik komolyan, akkor meg olyan, mintha nem is mondtad volna el.

2015. szept. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írd át a könyvtárban, vagy ahol a szüleid nem látják. Ha tudod, hogy nem értékelik, ne mutasd meg.
2015. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia , én a rajzal voltam igy h akarom csinálni ezt akarom tanulni stb... na a lényeg h én is ugy voltam vele h hogyan mondjam meg anyukámnak hogy művészetibe szeretnék járni, 2 honapon keresztül meséltem rola h ezt akarom csinálni majd el kezdtem rajzolni és késö estig rajzoltam egy elég komoly rajzott amin meg mutattam anyának h én ezzel akarok foglalkozni külömben nem csináltam volna ezt meg, erre csak annyit mondott h jo lenne ha ezt az energiám a tanulásra szánám. Át váltottam ,nem beszéltem vele minden nap veszekedtünk de végül 2 honap alatt sikerült át iratnia, hogy boldog vagyok e?? nem ,akkor az voltam de most meg bántam, ahogy komolyabban el kezdtem ezzel foglalkozni már nem érdekel és már kényszerböl rajzolok ,szoval lehet ha te is komolyabban fogalkozol ezzel ugy h még tanitják is meg fogod bánni :/
2015. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!