Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lassan 6. éve szeretem az...

Lassan 6. éve szeretem az első szerelmemet, es nem mulik. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Regen visszautasitottam, megbantam..mást nem tudok szeretni, mindenkinél jobbnak, szebbnek, vonzóbbnak talàlom Őt.Mikor fog halványodni ez az érzés szerintetek? Vannak, akikkel hasonlo cipellőben jarok?

2015. szept. 29. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Az túlzás hogy mást nem tudnék szeretni, de még mindig erős érzelmeket táplálok iránta. 7 éve.
2015. szept. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
És azóta mindig találkozol vele? Mert ha nem, akkor egy idő után nem kéne érdekelnie.
2015. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is 6 évig igen erős szerelmet éreztem egy lány iránt aki többször elutasított, de barátként viszont akart engem mert belsőleg bírt meg minden. Igazából franc se értette azt a csajt mert a barátnői, barátai, osztálytársai szerint elég sokszor áradozott rólam, de semmi nem volt köztünk. A gyerekkori legjobb barátom is ismeri a lányt, osztálytársak voltak, ő mindent megtett azért hogy összehozzon minket mert tudta mi a helyzet. De a lány mégsem akart. 6 évig szenvedtem miatta, volt amikor már majdnem sírva vallottam neki szerelmet és akár fejre is álltam volna csak hogy tényleg kaphassak tőle esélyt mert tényleg jó volt a viszonyunk meg jól elvoltunk. De ő akkor is nemet mondott. Persze akkor utána berágott rám, napokig nem tartottuk a kapcsolatot, nem írt vissza még msn-en skypeon se értem el, telefonon szintén. Egyszer az utcán láttam őt, odaköszöntem mint ha észre sem venne gyorsan átmentem a túloldalra és elé álltam. Akkor irtózatos módon megbántott és megalázott vagy 10 ember előtt éppen, mindenféle ocsmány jelzővel látott el, és olyanokkal amik közel sem voltak igazak, sőt a legrondább amit akkor tett még le is köpte a ruhámat majd elszaladt. Én akkor köpni nyelni nem bírtam mert annyira meglepett ez a hozzá állása. Páran jól ki is nevettek főleg ilyen 13 évesek. Egy 4 lányból álló baráti kör viszont meg szinte sajnáltak. Én akkor már nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek de szégyenembe lefújtam a találkozót egy baráttal hazarohantam és sírhattam volna mint egy óvodás mert tisztára olyan érzések kaptak el hazafele csak nem akartam a nyílt utcán meg a buszon bőgni. Hazaérve pedig elmúlt ez az érzés és akkor jött a majdnem 4 évig tartó depis, szenvedés miatta. Egy lányhoz se közeledtem, az önbizalmam a béka segge alatt. Persze voltak akkor olyan időszakaim amikor ritkán kimozdultam és akkor aránylag jól is éreztem magam. De a nagy csalódás ami akkoriban ért hogy a gyerekkori haverom elfordult mellőlem és kb minden olyan haver, ismerős akik szintén ismerték a lányt hogy akkor zuhantam igazán össze mert akkor összesen 2 barátom maradt. Akkor már erősen gondolkoztam rajta hogy véget vetek az életemnek, de egy igaz barátnak köszönhetően nem tettem meg végül, hozzá teszem az az igaz barát csak pár hónapos volt akkor még, mert új barátról van szó, de már akkor megkaptam a lelki támaszt. Aztán a nagy szerelmem külföldre költözött végleg élni a szüleivel. Akkoriban már kezdtem lehiggadni és elfogadni a tényt hogy sosem lesz már köztünk semmi.

Végül a élet úgy hozta hogy tavaly megismerkedtem a volt osztálytársnőével akivel nem voltak végig osztálytársak de hallásból ismert engem, és igen csak sajnált, de végül belátta hogy tényleg egy nagyon jó ember vagyok és végül vele összejöttem mert én beláttam hogy vannak más lányok, nők is a földön.Ami a legjobban tetszett hogy az a lány nyomokba se emlékeztetett a régi szerelmemre, ami azét volt jó mert egy nagyon kedves aranyos, szerethető lányt láttam benne amit belátok olyan érzelmes mint én, és pont ez kellett ahhoz hogy szerelembe essek. Nehéz volt tovább lépnem de csak új teljesen ás jellemű emberrel lehetezt megtenni.

2015. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez már lehet orvosi eset. Idealizálod. Keress elérhető fiút és el fog ez múlni.
2015. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán nem rá kéne gondolnod, hanem élni az életed és másokkal ismerkedni... túl kell lépni rajta.
2015. szept. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is így érzek,igaz csak 1,5 éve egy lány iránt.Nem csak nem múlik,hanem egyre erősebb az érzés,más nőre szinte rá sem akarok nézni,csak Ő jár állandóan a fejemben.Ha megbánt akkor sem tudok kiszeretni belőle.Az a baj,hogy belőlem ez a viszonzatlan szerelem csak negatív dolgokat hoz ki,gyakran stresszt,ingerlékenységet,rosszkedvet.Mégis látni akarom minél többet,miközben a közelében egyre feszültebb vagyok.Ez egy ördögi kör.
2015. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ráadásul az egyik felem látni akarja,a másik meg kerülné.Őrületes érzés,ilyet eddig nem nagyon éreztem.
2015. szept. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bennem is ambivalens érzések kavarognak, egyszer utàlom, aztàn szeretem..pedig 4 éve nem beszéltünk, de olyan szinten kötődök hozzá, mintha lelkitàrsam lenne, közben nem is ismerem, hogy ki lett, mi lett ezidő alatt.Talàn nem ő az igazi, nyitott vagyok, ismerkedek, hàtha megismerkedhtek valakivel, akit legalább úgy fogok szeretni, mint őt...es tul is lephetek rajta.Szeretni nem mindig fogom, de feledni sosem.
2015. szept. 29. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!