Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy elfelejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitty1555 kérdése:

Mit tegyek, hogy elfelejtsem az első szerelmemet? 16/L

Figyelt kérdés
Már 10 éves korom óta tetszik egy fiú.A barátnőim szerint szeretem,de én nem vagyok biztos benne.Lehet hogy igazuk van,mert ha meglátom szinte megáll a szívem,ledermedek,és meg sem tudok szólalni.Nagyon keveset beszéltem vele,de tudom,hogy semmi esélyem nála,mert van barátnője.A fiú 2 évvel idősebb nálam.Szeretnék tovább lépni,de ha meglátom a képét,mindig elfog egy különös érzés.Próbáltam más fiúkkal is járni,de egyiknél sem éreztem így.Mit tegyek,hogy elfelejtsem?

2015. márc. 6. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
ismerj meg egem
2015. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Probalj rajta tullepni.Ha mar egyszer jartatok akkor mar kicsi az eselye hogy megint oszejottok.Egy exfiut csak ugy tudsz elfelejteni ha utanna massal is jarsz lehet hogy talalsz valaki mast akinel nagyobb az eselye hogy oszejottok es lehet hogy vele orokre egyut leszel
2015. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jártunk.:( Pár szót beszéltem vele,de még abban sem vagyok biztos,hogy szeretem.
2015. márc. 6. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!