Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak? 3 éve nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? 3 éve nem tudom elfelejteni az első szerelmemet.

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy 4 éve lettem egy fiúba szerelmes, és rá egy évre mentünk táborba az iskolával. Ott el kezdett közeledni hozzám, éjjel átszöktem az ő sátrába és együtt aludtunk. Én nagyon szerelmes voltam belé. De ennek már 3 éve. És mégis gondolok rá minden nap. Tegnap volt egy buli ahol ő is ott volt, és beszélgettünk. Nagyon jó volt vele beszélni.Legszívesebben megöleltem volna.De nost van barátom 2 hónapja. Az a baj, hogy már ennyi ideje együtt vagyunk, de én nem vagyok szerelmes belé. És hát gondoltam már arra ,hogy lehet szakítanom kéne vele. A másik az, hogy lehet még mindig szeretem azt a fiút. Egyszerűen képtelen vagyok elfelejteni. Egész nap rá gondolok. Elég rossz helyzetben vagyok. Kérlek segítsetek. Szakítsak vele?
2014. aug. 17. 22:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés, ha ennyi idő sem alakult ki szerelem a mostani pároddal... viszont nagyon szarul jöhet ki a dolog, ha az exed már nem szeret... vagy legalábbis nem vonzódik úgy hozzád ahogy te hozzá :) Az emlékek mindig szebbek :\
2014. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akit még mindig nem tudok elfelejteni, nem volt a barátom. Ez elég bonyolult dolog volt. Inkább csak kavartunk. De igazából nem is ez izgat annyira, hanem hogy nem tudok szerelmes lenni a barátomba. :/
2014. aug. 17. 23:00
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért lett a barátod, ha nem vagyok indiszkrét? :)
2014. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És tudom a dátumot amikor együtt aludtunk. Szerintem sosem fogom elfelejteni ezt a dátumot. Ez a kódom a telefonom feloldásához. :(
2014. aug. 17. 23:04
 5/15 A kérdező kommentje:
Mert úgy éreztem szeretem, de akkor sem szerelmet éreztem. De gondoltam megpróbálom vele. Nagyon köszönöm hogy válaszolsz :)
2014. aug. 17. 23:05
 6/15 anonim ***** válasza:
:) most olvasom, hogy akibe te igazából szerelmes voltál, azzal nem is lettetek soha egy pár?
2014. aug. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem jöttünk össze..
2014. aug. 17. 23:08
 8/15 anonim ***** válasza:
ó :\ és miért? Ő tudta\tudja hogy te szerelmes vagy belé?
2014. aug. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs... Még iskolába észre sem vett. Aztán amikor táborban voltunk, lehívott a partra, beszélgettünk. Ez nekem nagyon nagy öröm volt. És amikor vége volt a tábornak, csak facebookon beszéltünk, pedig egy faluban lakunk. De ott írta hogy szeret. Valahogy nem tudtam elhinni hogy tényleg szeret, mert akkor lépett volna.

A haverjai tudták, és szerintem biztos elmondták neki :)

Én igazából azért nem mondtam el, mert úgy gondoltam semmi esélyem

2014. aug. 17. 23:14
 10/15 A kérdező kommentje:
Néha azért találkoztunk, eszembe jutott néhány pillanat :) Olyan rég volt...
2014. aug. 17. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!