Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El fogom valaha felejteni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogom valaha felejteni az első szerelmemet?

Figyelt kérdés
13 éves korom óta szerelmes vagyok egy fiúba..(viszonzatlanul sajnos).. 15 évesen vele csókolóztam elősször,aztán 16 éves koromban elkezdtünk beszélgetni, kavargatni..ő soha nem akart többet kalandnál...én ezt nagyon jól tudtam,de belementem a dolgokba,mert szeretem..januárba vele feküdtem le elősször.. aztán összejött egy lánnyal,akivel azóta már szakítottak is,de most meg kiderült,hogy elköltözik tőlem 80km-re... már most hiányzik pedig még el sem ment..szerintetek jobb lesz így? könnyebben el tudom majd felejteni? minden vele volt elsőnek,ő az első szerelmem,soha nem szerettem eddig így senkit mint őt... felnőtt vagy öregkoromban szerintetek hogy fogok rá gondolni? volt már valaki ilyen helyzetben? Tapasztalatok? 19/L mit tegyek,hogy könnyebben elfelejtsem?
2015. jún. 1. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
teljesen elfelejteni sose fogod, és sose lesz számodra közömbös, de a szerelem érzése el fog múlni, ne aggódj. én is szeretem még azt a fiút, akibe először voltam szerelmes, de most már nem szerelemből. mostanában is szoktunk beszélgetni, így 4 év után, de már nincs az a rossz érzés, ami akkor volt, amikor szétmentünk, már csak a kellemes emlékek jutnak eszembe :)
2015. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem soha!
2015. jún. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én is pontosan így vagyok. 13 évesen lettem belé szerelmes, barátok voltunk 17 éves korunkig, ő volt az első csók 17 évesen, először vele feküdtem le, ő volt az első pasim kb 2 hónapig.. aztán megunt és dobott. De most már van valaki más, ugyan még mindig gondolok néha az elsőre, de már nem vagyok belé szerelmes egyáltalán. Csak érdekel, hogy mi van vele.

19/L

2015. jún. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30 vagyok, de első szerelem mindig is megmarad. Nem mondom, hogy feleségemet lecserélném az exre, de az első az első. De tuti a fejemben kiszínezem a dolgokat és biztos nem volt olyan tökéletes az életben.
2015. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"Az első szerelem soha sem múlik el, de mindig véget ér."

Ez tényleg így van. Én mai napig szerelmesen gondolok vissza az első szerelmemre, pedig már annak 10-12 éve.

Sőt, 11 éve párom is van, idén szültem. De többször álmodok vele, és nagyon kellemes. Nem fogod elfelejteni, de nem is kell. Lesz majd egy olyan férfi az életedben, aki valóban az igazi lesz, mellett az első fiú csak szép emlék marad. Csak keresd a nagy őt! :-)

2015. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!