Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyasszonyom nagyon nehezzen...

Menyasszonyom nagyon nehezzen tűri a stresszt és kényelmes ember. Sokszor felnagyítja a gondokat és ezért sokat veszekszünk. Szerintem nem bízik bennem. Hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
Ő elég kényelmes nyugodt típus,én kicsit vehemensebb vagyok és kezdeményezőbb és bevállalósabb.Ami nem jelenti azt hogy fejjel megyek a falnak.Viszont ő annyira kényelmes hogy nagyon könnyen be stresszel,pl már ilyenen hogy én tudom hogy az autóba még van 200 km-re való üzemanyag,ő már egyből tankolni akar és teljesen pánikba esik.Olyan is volt hogy meglátogattuk a szüleimet,akik az osztrák határ mellett laknak,én ptt nőttem fel,nekem bécsbe olyan volt kimenni,mint egy budapestinek érd-re kocsikázni.Én naponta,hetente jártam át egy időben,kb már vakon elvezettem.A lényeg a lényeg,hogy gondoltam átmegyünk egyet,elmegyünk bécsbe,úgy sem volt már vagy 13 éve,akkor is még a szüleivel.Szóval az autóba volt vagy 300 km-re való üzemanyag(bécs szüleimtől 40 km) és volt nálam nem sok kb 10 euró.Gondoltam csak sétálunk nézelődünk bécsbe,ahhoz nem kell pénz.Elkezdett hisztériázni hogy hogyan lehet ilyen kevés pénzel átjönni,ásványvízet,kaját se vittünk,nem váltottam elég eurot sem,elkezdett hisztizni hogy azonnal forduljak vissza,mondom én ugyan nem forulok vissza,elkezdett sírni hogy ő így nem jön,tegyem ki. Sokszor olyan dolgokat felnagyit,hogy már saját magát lovalja bele a stressz helyzetbe.Mit tehetnék hogy kicsit jobban bízzon bennem?
2015. jan. 5. 14:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%
szerintem bízik benned... a nők ilyenek.. nézd meg csak a táskájukat mennyi mindennel telepakolják.. egyszerűen csak a legrosszabbra is fel akarnak mindig mindenkor készülni... ha valamit akarsz vele.. szólj neki időben, hogy összetudja készíteni amit akar :D
2015. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
tapasztalatbol irom, h ez csak rosszab lesz!!! igazi hazisarkany, meg most szabadulj! en is ilyen vagyok, mint a bartnom es en sajnalom a ferjemet, de borzaszto nehezen birom magam leallitani... (egy no onkritikaval)
2015. jan. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
bocsi, mint a baratnod, ezt akartam irni
2015. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
ja igen :D és szeretnek irányítani... :D szokj hozzá
2015. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk 10 € -val en se indulnek el.Barmi tortenhet.
2015. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

ma 14:31


Nem akarok tőle szabadulni mert szeretem és sokszor jól jön hogy ő ilyen,de viszont apró dolgokon is betud stresszelni és kiakadni,én csak szeretnék segíteni neki hogy néha legyen spontánabb és élvezze a spontán dolgokat is.Tanulhatunk egymástól mi még sokat én ezt tudom,neki is kellene tőlem,de ő azt gondolja csak az a jó amit ő mond és más út az nem is lehet járhetó vagy jó,értem ezt a legapróbb dolgokra.Pl múltkor a laptop kábeljáról eltűnt egy ilyen tépőzár,amivel ha összetekered ne törjön meg,úgy kiakadt mintha 100 ezer ft-ot hagytam volna el.Hogy én biztos kidobtam,meg miért dobálom ki az ő cuccajit stb.Közbe lehet nem is én voltam és nem is biztos hogy kilett dobva.

2015. jan. 5. 14:38
 7/21 A kérdező kommentje:

ma 14:36


Volt hogy nulla euroval mentem ki,mindig hazaértem.Ha nem akkor egy telefon haza,ahol millió ismerősöm van és kint dolgozik és probléma megoldva.Egyszer volt hogy kint ragadtam,mert nem indult az autó,egy telefon volt és fél óra múlva értem jött egy ismerős.Autópályán anyáméktól bécs 20-30 perc.

2015. jan. 5. 14:41
 8/21 anonim ***** válasza:
38%
Hog lehet ennyi sorban leírni a semmit?
2015. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan.Szóf@sásom volt...
2015. jan. 5. 15:03
 10/21 anonim ***** válasza:
53%
Szóval a lényege, hogy a menyasszonyod egy életképtelen hisztis pi. csa. Amúgy mi a kérdés? Mert ezt átnevelni nem fogod tudni. Amúgy 100-as a csaj?
2015. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!