Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom mindentől fél, hogyan...

A párom mindentől fél, hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés

A barátnőm mindentől fél. Bátran küzd ellen, pl tériszonya van és klausztrofóbiás, ezért, hogy legyőzze a 9.-en vett ki egy lakást és minden nap lifttel jár fel. Emellett fél a bogaraktól, nem szívesen megy tömegbe, fél az autóban és még sok minden mástól is.

Attól is, hogy összetöröm a szívét, két év után sem igazán bízik meg benne. Nem szeretne segítséget kérni senkitől, de szerintem ez nem jó így. Tudnék neki valahogy segíteni? Van valaki hasonló félelmekkel?



2014. nov. 7. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Én szinte tök ugyanilyen félelmekkel küszködöm és iszonyatosan rossz! Nagyon szerencsés a barátnőd, hogy ennyire megértő vagy és segíteni is szeretnél! :)

Szerintem mindenképp sok törődésre van szüksége, éreztesd vele folyamatosan, hogy mennyire szereted és mennyire kitartasz mellette! Az efféle problémáiban is próbálj megértően segíteni, legyél ott vele, amikor próbálkozik a leküzdéssel!


Egyébként tényleg nem ártana egy szakember, nekem is sokat tud(ott) segíteni az évek során. Valahogy beszéld meg vele és vedd rá, hogy a legjobb megoldás egy pszichológus lenne például.

2014. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:DD

Nemlehet igaz,de én PONT ugyanilyen vagyok,pont ezek a fóbiáim vannak..:D

Hidd el,nem könnyűek..

2014. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én barátnőmnek is vannak ilyen fóbiái. Bár egyre kevesebb!

Hosszú idő és sok türelem árán le lehet őket küzdeni! :-)

nálunk a tériszony és a klausztrofóbia pipa, már csak azzal a fránya vízzel kellene valamit kezdeni, de ami késik... :-)

2014. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt hittem csak en vagyok ilyen defektes de mint latom vagyunk egy paran ;)
2014. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!