Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyors, tuti módszer barátnő...

Gyors, tuti módszer barátnő szerzésre?

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 21:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hogy jött pláza végkövetkeztetésként? Ha nem kocsma, diszkó, meg házibuli, akkor pláza? Most komolyan? Nekem legutóbb a könyvtárban kérték el a számomat, és megadtam. Előtte meg én kértem el egy vak fiú számát, akinek többször segítettem az utcán, és kiderült, hogy ugyanott lakunk. Pláza...
2015. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A pláza amúgy ugyanaz, mint a utca, ott is menet közben állítanád meg.
2015. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Ráadásul a könyvesboltokban és kisebb könyvtárakban ritka hogy 1 jó nő is van. Kivéve a nagyokat és az egyetemieket, ott meg kirak a személyzet ha ott ólálkodva átlag Pisti már a sokadikat szólítja meg (arról nem is beszélve, hogy mivel csend van általában az egész teremben mindenki minden szavát hallja ha beszélgetni akar egy csajjal).
2015. okt. 10. 19:58
 24/25 anonim ***** válasza:
Könyvesboltokban nincs jó csaj? Ez érdekes.
2015. okt. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A közért nem a köz.ért szóból jön, hanem az RT (mint kft, bt) van a végén, mozaikszó köznevesült.
2015. okt. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!