Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem vissza volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza volt barátomat? Nektek bevált a módszer?

Figyelt kérdés
Kicsit több,mint egy évig voltunk együtt iszonyatosan szerettük egymást mind a ketten! Az a baj, hogy nagyon sokat voltam féltékeny, és rengeteget hisztiztem is ő pedig inkább magában tartotta ha valami problémája volt, mintsem megbeszéltük volna. Ő szakított, azzal az indokkal, hogy nem olyan már, nem érzi úgy, hogy jó velem. Nem mondta azt, hogy nem szeret és mikor rákérdeztem is kerülte a témát. Nap mint nap látjuk egymást mivel egy suliba járunk. Ennek ellenére igyekszem nélküle élni az életet, sok helyről hallottam, olvastam, hogy ha nem törődünk vele, akkor visszajön, mert akkor veszi észre mit vesztett, ha már nincs meg. Próbálok mindig mosolyogni és másokkal elleni. Persze néha vele is hülyéskedünk. Ismerem a csak a káposzta jó újra melegítve dolgot, de most nem ez érdekel. Hanem az, hogy ti vissza tudtátok így szerezni az exeteket? Ő kezdett el érdeklődni irántatok, és kb. mennyi idő után? A normális válaszokat előre is köszönöm:)

#barát #ex #ex-barátnő #visszaszerzés #visszahódítás #hogy kapjam vissza #hogy szerezzem vissza az exemet #szeretném vissza szerezni
2013. nov. 23. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy: előre nézz az életben, és a hibáidból meg tanulj.
2013. nov. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vissza szeretném kapni! de köszi
2013. nov. 23. 16:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is bizonyosodj meg róla, hogy ő akarná e?

Írj rá, hogy hogy van. Nem kell lerohanni egyből. Úgy is érezni fogod, hogy mennyire vevő rád. Minden jön magától, ha akarja.

2013. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem számít ilyenkor ez nyomulásnak? Tudom, hogy egy egyszerű hogy van, de nem kell gondolkodási időt hagynom neki?:/
2013. nov. 23. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát attól függ mit írsz ne áradozz, hogy milyen jó volt stb. Hanem simán, hogy mi van vele? Szülei? Tesók?

Na meg, hogy képzeld el (mesélsz valamit). Ha nem nagyon válaszol akkor hagyd békén.

2013. nov. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én írtam neki, dumáltam, dumáltam, aztán visszaírt, pedig azt hittem le fog tiltani. Onnantól már könnyű volt.
2013. nov. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!