Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bűntudatom van. Mit tehetnék...

Bűntudatom van. Mit tehetnék hogy kiheverjem?

Figyelt kérdés

Egy apró dolog miatt.. 16 éves fiú vagyok és ma a vonatnál egy üres ajtó felé mentem és nem vettem észre hogy egy lány elé vágtam ráadásul felfele menet a sarkam is beütődött a combjába.


Bocsánatot kértem, de szerintem nem hallotta...


Segítsetek mit tehetnék hogy ne legyen ilyen rossz érzésem? :( Nagyon rosszul érzem magam amiért elévágtam és még meg is rugtam kicsit..


Szégyenemben szédültem...


Nekem a legkissebb rossz miatt is bűntudatom van... Múltkor félálomból felkelve vettem észre a buszon hogy egy lány kitudja mióta állt és nem adtam át a helyemet.. Kb fél év után hevertem ki hogy rosszat tettem.


2015. okt. 5. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
jovo heten ugyanebben az idopontban legyel ott, hatha talalkozol vele megint es legy udvarias vagy beszelgess vele:) De ez nem nagy dolog, aranyos fiu vagy, biztos nem haragszik es akkor sem tette, nyugi:)
2015. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Feleslegesen van bűntudatod, hisz nem szándékosan tetted. Amúgy meg valószínűleg már rég elfelejtette. Nyugodj meg, nem körülötted forog a világ.
2015. okt. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam meg elkelet ütni a labdát egy sodrofa szerüvel elütötem és hop kicsuszot a kezemből az ütő és hop másiknak a gyomrát találtam el:D

Nem lett baja de ő is nevetet:D

Bocsánatot kértem és viszlát:):D

Am énis igy vok velle:D

2015. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!