Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarnak megváltoztatni...

Miért akarnak megváltoztatni az emberek?

Figyelt kérdés

Csendesebb vagyok,nem szeretek akárkivel beszélgetni(nem,nem nézem le őket,de aki teljesen más mint én azzal nem megyünk semmire max erőltetjük),pl az osztályban nem beszélek senkivel,egy fiú volt akivel igen,de mióta ő is kibeszélt a hátam mögött már vele sem.

Barátom/párom van.

Barátaim tény hogy nincsenek,voltak akikkel barátkozni akartam,de kiderült hogy többet akartak volna.Na meg a barátomnak is volt egy akivel gyerekkoruk óta barátok voltak,de a srác összejött egy nővel,azóta még csak nem is köszön a barátomnak.

Szóval nem is érzem hogy megérné barátkozni...

De minden ember azzal jön hogy beszéljek,mondjak valamit,nem értik hogy egyszerűen nem akarok.



2015. okt. 6. 08:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Na meg a legtöbb embert akit ismerek(nem mindet azért van kivétel)gerinctelennek,kihasználósnak és csak érdekembernek tartom,ezért se akarok beszélni velük.
2015. okt. 6. 08:33
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mintha önmagamról olvasnék egy leírást, teljesen átérzem a helyzeted. Nekem is mondták már hogy legyek közvetlenebb, viszont nem értik meg, hogy nem tudok akárkivel közvetlen lenni. Barátaim már nekem sincsenek, nem is kellenek. Nagyon sok emberben csalódtam, hátba szúrtak, kihasználtak, volt olyan aki meglépett a dolgaimmal, és ilyen tettekkel több éves barátságokat rúgtak fel, pedig mind olyan volt hogy sülve főve együtt voltunk... Aki ilyesmiket nem tapasztal, nem is érti meg hogy mi miért vagyunk ilyenek, óvatosak, zárkózottak, és inkább nem beszélünk akárkivel, csak az arra érdemesekkel...


26N

2015. okt. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na meg a legtöbb embert akit ismerek(nem mindet azért van kivétel)gerinctelennek,kihasználósnak és csak érdekembernek tartom,ezért se akarok beszélni velük.
2015. okt. 6. 08:48
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért küldte kétszer amit írtam...

Hát igen,ezaz hogy akit még nem vert át,szúrt hátba senki állítólagos barát az nem érti...

2015. okt. 6. 08:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az olyanokkal ne is akard megértetni ezt, mert nem fogják megérteni. Egy ideig próbáltam, de rájöttem hogy majd csak akkor fogják érteni, ha megtapasztalják. Te csak legyél önmagad, mert aki szeret úgyis ott marad melletted, aki meg nem, azért nem is éri meg megváltozni... 2es voltam. :)
2015. okt. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem is próbálom már egy ideje én se megértetni,mert észrevettem hogy nem értik úgyse igazán meg,de akkor legalább ne próbálnák rám erőszakolni hogy beszélj,mondj valamit...

Na mindegy,nem foglalkozok vele,köszi a válaszokat. :)

2015. okt. 6. 09:05
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Értem, mindenki rossz, csak te nem. :)

Ez azért gyanús :)

Egy alap kommunikáció iskolában, majd később munkahelyen, a mindennapi életben, nem jelenti azt, hogy barátkoznod is kell azokkal, akikkel beszélsz, ettől még nem lesztek barátok, nem kell összejárnotok, nem kell elmondanod nekik olyanokat, amivel úgy gondolod, hogy visszaélhetnek.

Beszélgetni és barátkozni nem ugyanaz.

2015. okt. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem mindenki rossz,írtam hogy vannak akik kivételek,bár kevés.

Régebben voltam én is úgy hogy mindenkivel beszélgettem,mert a legtöbb embert jónak tartottam,egy idő után meg kedveltem,gondolom nem kell mondanom mi lett a vége elárulás/kibeszélés/vagy "csak"nem állt velem szóba többé mert jobb baráti társaságot talált..

Szóval nem,egyszerűen nem is akarok olyan emberrel beszélgetni akiről sejtem/tudom hogy ilyen.

2015. okt. 6. 09:32
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es, vannak akik nem szeretnek csak úgy beszélgetni, aztán ha emellé még csendesek is és ráadásul többször is csalódtak, nem csoda ha bezárkóznak.

Nem minden csendes/szégyenlős/zárkózott ember beképzelt...

2015. okt. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!