Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek miet skarjsk...

Extrabab kérdése:

Az emberek miet skarjsk megvaltoztatni a masikat?

Figyelt kérdés

21/f vagyok , a hajamat novesztem mert ez tetszik..

Bar rocker/metalosnak nem valom magam de ha muszaj lenne akkor inkabb csak a metal, na szoval a fel vilag baszogat h "igenytelen" mikozbe3 naponts mosom es apolom magam, a baratnom elfog hagyni ( a vicces hogy o tamogat es akik mondjak es nem ismerik , o az egyetle ember aki elfogad :) ) amamam is azzal fenyeget h beszel vele

.. sot engem a csslad cssk fenyegetni tudd :) miert nem tudjak elfogadni azt aki kicsit is mas? Ferfias a kulsom, ongyi hajlamom sincs sor pozitiv lelkibealirasu vagyok, csak a tobdeg lehuz..


2015. szept. 17. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
27%

A középhosszú haj ilyen, marha trehányúl áll egy pasi fején, ha hosszú hajat akarsz, bírd ki, majd ha már akkora lesz, hogy hátra tudod fogni, senki nem fog piszkálni... Addig tűrni kell, velem is így volt, de már 15 éve hosszú a hajam, ráadásul én mégcsak picit sem vagyok rocker...

És hidd el, a csajoknak bejön a hosszú haj... De a közép hossz, mikor áll össze vissza belelóg a szemedbe, belemegy a szádba smárolás közben az tényleg egy igénytelen dolog azt túl kell élni... Esetleg hajráf, de engem soha nem lehetett volna rávenni a hajráfra...

Amúgy kb olyan hajam van, mint a Fekete vitorlák című sorozatban Flint kapitánynak.

2015. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41%
ha már vagytok akkora parasztok, hogy rányomtok a piros pacsira, legalább kifejthetnétek a saját véleményeteket...
2015. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!