Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon rossz.

Mit csináljak? Nagyon rossz.

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 2. Szünetben a suliban nagyon rosszul lettem. A 2 barátnőm lekísért az igazgatóiba, ott szóltam a tanárnak.. Ő mondta hogy feküdjek le. Utána egész órán feküdtem. Odajött hozzám szünetbe, nagy nehezen felkeltem, utána összeestem. Úgy kellett megfognia. Hányingerem is volt, már sírtam annyira rosszul voltam. 2 tanár is segített.. Nen vagyok ilyen beteges tipus, de most sem érzem jól magam.. Anyának nem merek szólni. (Apám nem velem lakik.) 12/L

2015. okt. 6. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig ha nem tudod pontosan, mi okozza a rosszullétet, szólnék valakinek. Anyukád lenne ebben az esetben a legkézenfekvőbb, de ha neki nem szeretnél szólni, kérj meg egy másik rokont, hogy segítsen.
2015. okt. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Anyukádnak muszáj szólnod! Miért nem mersz neki szólni?


Amúgy meg irány az orvos!

2015. okt. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. Ha tanárnak szólnék esetleg? Orvoshoz nem merek menni. :/ Nagyon félős vagyok.. :(
2015. okt. 6. 18:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Iskolaorvos? Szerintem szólj anyukádnak.
2015. okt. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!