Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, büntudatom van?

Mit csináljak, büntudatom van?

Figyelt kérdés
Haza felé jöttem ki az állomásról, és találtam 1 kezeletlen vonatjegyet, ami elég hosszú útra szólt akkor amikor találtam az elött 20perccel vásárolták a gazdája kajtatása helyett inkább vissza váltottam, amit már bánok,nincs pofám elkölteni a pénzt mert lehet valakinek éppen hiányzik, és legszebben képen köpném magam.
2015. okt. 8. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát most már nem tehetsz semmit...

mekkora összegről van szó?


22F

2015. okt. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mostmar keso sajnos. Ez van, ne haragudj magadra. Nincs ertelme.


Ha hiszel a karmaban, majd megkapod erte azt ami jar.

2015. okt. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

*legszívesebben


1700ft volt, diákjegyet vett az a valaki.

2015. okt. 8. 14:42
 4/11 anonim válasza:

hát most már el kéne költened azt a pénzt.

Igaz jó fej akkor lehettél volna, ha visszaadod a jegyet a tulajdonosának. DE mivel ezt nem tetted a bűntudatod sokat nem segít. (bár azért azt nem teljesen értem, h ha valaki ennyire lelkiismeretes akkor minek váltja be a jegyet)

2015. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
talán az segítene ha nem magadra költenéd hanem valakinek segítenél belőle...talán ellensúlyozná valamennyire a lelkedben ezt...
2015. okt. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azért vagy szánalmas, mert most vacilálsz.

Tényleg szar ember vagy, de még annyi bőr sincs a képeden, hogy bevalld magadnak, és elköltsd.

Helyette feljöttél ide rinyálni...

Aki elvesztette úgy is tüdőrákot fog kívánni neked, és kb. lehetetlen, hogy megtalálod valaha kié volt igaziból.

2015. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#4 már akkor is törtem magam, hogy "bár ne vettem volna fel a földről." de nem tudtam mit kezdjek utána vele, lehet jobb lett volna a jegypénztárnál a visszaváltás helyet, megkérdezni ha emlékeznek rá hogy "ki vette a jegyet?"

Vagy végig kérdezni az állomáson, az összes embert aki nagy csomagokkal van és várja ép azt a vonatot, amire a jegy szól ha nem ment el már a korábbival.


Lehet beledobom a pénz, valami kihelyezett adománygyűjtő dobozba, legalább jó helye lesz.

2015. okt. 8. 14:57
 8/11 A kérdező kommentje:
vagy ott hagyhattam volna a jegypénztárba úgy hogy nem kérem az árát vissza.
2015. okt. 8. 14:59
 9/11 anonim ***** válasza:

Vissza kellett volna adnod a tulajdonosnak, de hogy találtad volna meg azt nem tudom...

De nyugi, ha bűntudatod van ennyire, sz*r ember nem lehetsz :)

2015. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kell a rossz, hogy máskor jól cselekedj :-) esetleg egy hajlektalannak odadhatod a pénzt vagy raszorulonak
2015. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!