Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem szól hozzám? Lehet,...

Miért nem szól hozzám? Lehet, hogy megbántottam? (18/f)

Figyelt kérdés
Egyik nap elmentem a burger kingbe kajolni meg minden, leültem és elkezdtem enni a sült krumplit. Mindeközben a barátnőmre vártam, aki meg is érkezett és olyan hirtelen letámadt ott egy csókkal, hogy a még meg nem rágott sült krumplit valahogy "elvette" a számból és utána meg kiköpte és elkezdte: "te normális vagy?" és elment.. én meg ott lefagyva ültem burger king-es sajtburgerrel a kezemben és csak néztem, hogy most mivan.. szerintetek meg fog bocsátani? [HegedűsBerci]

2015. okt. 8. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

:D :D :D :D

Nőjjön fel először.

2015. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért smárol le,miközben látja,hogy eszel?
2015. okt. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én inkább tőle kérdezném meg, hogy normális-e. Minek támad le ha látja, hogy eszel. Lehet hazarohant szájfertőtlenítésre? :-))))))))))
2015. okt. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez undi :D

Velem is hasonló dolgot művelt a volt barátom, de ő tudta, hogy eszek és mikor átvette a félig megrágott sültkrumplimat a saját szájába, még le is nyelte. És utána azt mondta, hogy őt ez izgatja...

Most már annyira nem is bánom, hogy csak a volt barátom. 17L

2015. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

lol örülök h nem vagyok egyedül ezzel a problémával xD

azóta is felhántorgatja ezt nekem.. egyszerűen nincs nagyobb problémánk a kapcsolatunkban jelenleg -.-

2015. okt. 19. 21:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenen igy besértődik? :D
2015. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Néha olyan kitörései vannak..katasztrofális :D más pasi már rég elszaladt volna, nem bírná egyik se.. én is csak azért mert van egy hasonló kaliberü nővérem akit szintén el kell viselni nap mint nap.. xd
2015. okt. 20. 20:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Valószinüleg kötélből vannak az idegeid...Én már rég otthagytam volna :/
2015. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Van am még néhány "nagyon vonzó" tulajdonsága, pl imádom az extrém szélsőséges hangulatingadozásait.. ma is le lettem b@.szva vagy 8x olyanokért h csak néztem.. és még meg sem jött neki..
2015. okt. 20. 21:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor miért vagy még vele? ._.
2015. okt. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!