Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tegnap ezt filóztam ki magamba...

LoLmAnUsH kérdése:

Tegnap ezt filóztam ki magamban ez szerintetek mennyire lehet igaz?

Figyelt kérdés
Tegnap,az egyik óránkon kellett mondani egy dolgot,amiről itthon elgondolkoztam.A következőre jutottam: nincs olyan hogy balszerencse,az összes ember / anyag egymásra van kihatással.(azaz ha egy ember nem kap fizetést,ezáltal a munkából hazajövet,idegesen vezet,és kevésbé figyel,így el csap egy gyalogost,aki tegyük fel az egyik jó barátod VAGY egy tartó gerenda el törik (és a többi is gyenge) ez által valakinek a fejére hullik... ezt nem is tudjuk befolyásolni hiszen ez anyagfáradás volt.) és még emlékszem órán mikor azt mondta a tanár hogy "az emberiség el fogja magának hozni azt az időt amikor a nap Keletről kel fel" és ha belegondolunk akkor ezt az egész általunk ismert világot az anyag fog tönkretenni,és mi is (szerintem mi is anyagból vagyunk,abból amiből bármi,akár a vas érc amiből még a monitorunk is van) szóval amikor ez a világ megszületett (már az anyag antianyag is kihatással volt egymásra {gondolom} és ez az egyensúly felfordult (létrejött a világ) na akkor indult el a vég órája,és szerintem hamarosan el is fog jönni.Nem vagyok szakértő,ezeken csak gondolkoztam,az általam ismert forrásokból,és kíváncsi vagyok hogy hülyeség-e?
2015. okt. 8. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, hülyeség.
2015. okt. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
60%
Igen.Az.
2015. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A káoszelméletre célzol?
2015. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hahaha, ez aranyos! :-)
2015. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Bocsi, hogy utolag irok par evvel kesobb. Nem ez nem hulyeseg. Teljesen igaz, amit mondasz, kerdezo.

Emberek! Figyeljetek meg a korulottetek levo embereket. A legegyszerubb pelda. Ha valakinek szar napja volt valami miatt, akkor altalaban ez folytatodik tovabb es tovabb. Ezt pillango effektusnak hivjak. Eleg bonyolult elmelet, de teljes mertekben igaz. Mindennek megvan a kivalto oka. Minden egy kis lavinat indit el. Csak nezzetek neha magatok kore. Ra fogtok jonni arra, hogy mindennek megvan a miertje. Minden egyes pillango szarnyrebbentes hatassal van a vilagra.

2017. febr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!