Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az idióta szomszédom, ha...

Az idióta szomszédom, ha fellebbezés képpen polgári pert indít ellenem, mert nem tetszik neki, hogy a birtokvédelmi hatóság nekem adott igazat, az neki mennyi pénzbe fog kerülni? Kell egyáltalán fizetni?

Figyelt kérdés
Egy a lényeg, nem tűri, hogy 5 méterre bagózok az abkakától, és att akarta, hogy a saját tulajdon kertünkben egy kis helyen (legszűkebb, legsötétebb részén) cigizzek, ahol ő állandóan be tudna nekem szólogatni, mert utál engem azért, mert egy 21 éves férfi vagyok, aki mem nellesleg boldogan él :DD
2015. okt. 9. 08:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%
Ja hogy te troll vagy. Akkor visszaszívom az előző kommentem.
2015. okt. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%

Te komolyan ezen az oldalon keresel választ a kérdésedre? Naivitás...

Menj a jogiforum.hu-ra, ott nagyobb eséllyel kapsz hivatalosabb választ. Ez itt nem az az emberanyag.

2015. okt. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, köszönöm szépen a segítséget, végre kaptam hasznos információt :)
2015. okt. 9. 12:37
 14/16 A kérdező kommentje:
új infó: nekem adtak megint igazat :) köszi a jószándékú válaszolókat, most így pár nap múlva visszanézve jót nevettem rajtatok, innen is látszik, hogy én vagyok az értelmesebb :) buta magyarok :D
2015. okt. 11. 02:10
 15/16 anonim ***** válasza:
85%
Köszönöm, hogy megtiszteltél egy privát üzenettel, te nem magyar. Ennél mélyebbre ne süllyedj.
2015. okt. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
hát olyan mélyre, mint amilyen te vagy sajnos nem is tudok :(
2015. okt. 23. 01:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!