Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legrosszabb...

Mi volt eddig a legrosszabb rémálmod?

Figyelt kérdés

Ami annyira rossz volt, hogy úgy érzed sose fogod elfelejteni? Ami mondhatni örök nyomot hagyott benned?

Miután felébredtél, mit éreztél, mit csináltál?


2015. okt. 9. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Volt egy rahedli rémálmom, de egyik sem hagyott örök nyomot bennem, mert csak álmok. Nem felejtettem el mindet, van egy pár amire emlékszem nagyjából, de ébredés után ugyan arra gondolok, mint mindég, hogy csak álom, nem valóság és örülök, hogy felébredtem. Nagyrészt a menekülésről szólnak ezek, életveszélyes helyzetekről (volt már zombi apokalipszis, űrlény invázió), de aztán mindég történik valami hülyeség, ami elveszi az élét ezeknek. Na meg ha nagyon megijedek, arra gondolok, hogy jó, ideje felébredni és felébredek.

Általában akkor álmodok rosszat, ha alvás közben magamra hűzom a takarókat, vagy a számba kerül a párna, mackók. Egyszer fulladásról álmodtam, tényleg majdnem megfulladtam, mert úgy a fejemre húztam a takarót. Önveszélyes vagyok. :D

2015. okt. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Általános iskolás voltam, és láttam pár ijesztő rajzot / képet a boszorkányokról, és nagyon féltem tőlük :) A 90-es években volt, akkor még nem voltak ezek a hiper-szuper 3D-s grafikák meg filmek, így többnyire a saját magunk által kreált képzeletvilágra támaszkodhattunk.


Egyik éjszaka azt álmodtam, hogy az unokatestvéremmel elmenekültünk egy boszi elől, aki meg akart minket sütni, és egy épülő kerítés alapjai mögül lestük. Fekete ruhában volt, hajlott háttal, bibircsókos orral, és vitte a hátán a száraz gallyakat. És egyszer csak hirtelen észrevett minket. Itt ébredtem fel, és hetekig a hatása alatt voltam. Nagyon megijedtem tőle.

Pedig ma már így visszagondolva röhejesnek tűnik az egész, de talán ez az egy álmom, aminek a legtöbb részletére emlékszem.

2015. okt. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valaki betört hozzánk, és meg akart erőszakolni. Sírva könyörögtem neki, hogy ne tegye, de végül csak letepert, és végig az járt a fejemben, hogy "de én a páromat szeretem, csak őt, nem akarom, hogy más hozzám érjen"... borzalom volt, az akkori párom rázott fel. Remegtem, és sírva bújtam hozzá.


Vagy mikor azt álmodtam - többször is -, hogy egy sziklán ácsorgunk, anya, apa meg én, és anya lezuhan. Nem voltunk magasan, ám tudtam, hogy megfullad, mert nem tudott úszni. És apa hiába ugrott már utána...

2015. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 opened paradise ***** válasza:

Ez másnak nem lenne ijesztő,de engem megviselt valamiért.

Évekig bele voltam esve egy lányba és álmomban elmondtam neki.

Ő elmondta mindenkinek,èn el akartam menni és ő utánam jött,úgy csinált,mintha ö is így érezne. Meg akartam csókolni és olyan undorral,megvetéssel (akkor még kövér voltam és hiába dicsérnek,a mai napig (állítólag,szerintem csak én látom jól) önbizalom hiányos vagyok miatta) nézett rám...nagyon megviselt.

Az hagyján,hogy úgy folytatódott,hogy felszálltam egy villamos tetejére,majd egy taxiba és egy roma sofőr elvitt a méh telepre,ahol megevett egy oroszlán :D

De az eleje akkoris kikészített.


Valamint volt egy másik,ahol megtámadott egy varjú,vagy holló. Az annyira élethű volt,hogy tényleg valósnak hittem,emiatt maradt meg.

2015. okt. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 opened paradise ***** válasza:
2015. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A napokban azt álmodtam, hogy megcsal a barátom és velem bunkón kezd viselkedni. Olyan ideges lettem, hogy hevesen dobogó szívvel és a pizsamámat átizzadva ébredtem hajnalban. Gondolhatod. :S
2015. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!