Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj, ha valakinek ilyen...

Baj, ha valakinek ilyen műsorok tetszenek, amiket szinte divat agyon szidni meg kritizálni?

Figyelt kérdés

Amiket nagyon szeretnek az emberek ócsárolni és én meg szeretem őket nézni az pl. a Barátok közt, aztán ilyen tehetségkutatók mint most a Hungary's got talent, meg régebben pl. az X-faktor. Ezen a Hungary's got talenten is tegnap olyan jókat lehetett nevetni este, lehet nem volt valami magas színvonalú, de legalább feldobta az ember hangulatát. Konyhafőnököt is szeretem, bár azt kevésbé ócsárolják, sokaknak az se tetszik. A Gyertek át szombat este meg tök vicces szerintem és szórakoztató.


Baj, ha én szeretem ezeket nézni? Mert vannak akik szerint aki ilyeneket néz az nem normális


2015. okt. 11. 06:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Divat manapság mindent leszólni, ne törődj ezekkel, érezd jól magad, az a fontos.
2015. okt. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szereted őket?

Nyugodtan nézd,ne foglalkozz mások véleményével.

Akkor van gond,ha szinte már CSAK ilyen műsorokat bámul valaki egész este.

Remélem világos.

2015. okt. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

# 1

Nehogy már bennem legyen a hiba, amiért elvárom a minőséget...:D

2015. okt. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 opened paradise ***** válasza:
A kritizálók többsége egy epizódot se látott egyikből sem,csak hallott róluk,hiszen "tévém sincsen".
2015. okt. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, ebben az a szép, hogy mindenki megtalálja a maga színvonala és igényei számára a megfelelő szórakoztatást. Neked ennyi elegendő, slussz. Nem olvasgathatja mindenki Thor Heyerdahl útibeszámolóit.
2015. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ezeket a műsorokat nem csak azért kritizálják, mert alja színvonalukkal, csiricsáré, ordenáré kialakításukkal sértik az emberi jó ízlést, hanem mert puszta létük kártékony, a társadalmat tömeggé zülleszti, a fiatal embereket plázaszemétté, gyorskajákon élő zombikká transzformálja. A konzumidiotizmus zászlóvivője ezek a mocskok, az emberi és humánus értékek sárba tiprói. Az X-faktor és társai például a magyar zenészeket, zenét lehetetleníti el, a zenei ismeretek értékét devalválja és cseréli fel öt perces bulvársztárságra a legfiatalabbak (legfogékonyabbak) szemében.


A Barátok közt a maga fertőző moráltalanságában, a színészi játék aljasságában, a konzumidiotizmusban lubickoló, nem megírt karakterek primitívségében csempészi be a családok, fiatalok világába a csalárdságot, az őrült mértékű promiszkuitást, a megszerzett értékek elpusztítását. A Barátok köztben nem is színészek játszanak, hanem mindenféle plázacicák, plázapatkányok, modellek és hasonló senkik.


Ezek a műsorok mind a hatvanas/hetvenes években megszerzett értékek elfajzása, azok kifordulása, melyek generációkat mérgeznek, és ez ellen tenni kell. Tenni pedig csak úgy lehet, ha a kereskedelmi médiastruktúra egyetlen fegyverét használjuk saját maga ellen: a tudatos fogyasztást. Ha nincs nézettség, nincs műsor. Ezért baj, hogy te önként és dalolva vágysz a nyálcsorgató zombilétbe. Persze, a te döntésed, csakhogy minden ilyen döntés az egész generációra kihat. Ugyanis a média nem vállal felelősséget a tetteiért, nekünk viszont kéne.

2015. okt. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!