Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen félre nyalt/ecset...

Az ilyen félre nyalt/ecset hajú, mai divat szerint öltözködő kis taknyok, mire fel olyan beképzeltek, és miért nézik le azokat akik tőlük eltérőek? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, de 15-16nak nézek ki, elmúlt években eléggé lerobbantam külsőre egy betegség miatt, fogytam(61kilórol 47kilóra) beesettebb lett az arcom. Ruháim se a legújabbak, pedig futná márkás ruhákra(saját pénzből), de nem tartom fontosnak, ha jók még a régi ruháim, akkor abba járok. Na de nem egyszer fordult elő, hogy sétáltam az utcán, vagy bárhol máshol, és elkezdtek beszólogatni hogy "de csúnya vagy!" "hogy nézel ki?" meg "ezt honnan szalajtották?". Nagyon nem kerítettem nagy feneket a dolognak, mentem tovább. De nem értem, hogy az ilyeneknek mire hordják fent annyira az orrukat, hogy anyuci meg apuci pénzéből futja havi 2szer fodrászra, és nőies ruhákra?
2015. szept. 24. 22:57
 1/4 A kérdező kommentje:
*ilyenek
2015. szept. 24. 22:58
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem most azok a divatpulcsik a "kedenceim, amik ilyen hosszúak, és olyan az aljuk mint ha koszos lenne, a szabása meg az egésznek olyan a hatása a ha nem nézzük a koszosságot, mint egy lánypulcsi... és minden 3. srácon most olyan van, nekem elég furcsa...

sajnos egyébként elég sokan nem hoznak magukkal otthonról semmi emberi értéket, semmi felelősségtudatuk nincsen, nincsenek is tisztában azzal, hogy a másiknak ez rosszul eshet, hogy ez megalázó, hogy erről lehet hogy a másik nem tehet, satöbbisatöbbi, szóval az ilyen megjegyzésekért én nem tudnék megharagudni, egyszerűen olyan szinten piti emberek, hogy kár ilyenekkel foglalkozni, és főképpen kár, ha az ember ilyenek miatt bosszankodik...majd ha valamit maguknak kell az életben elérniük, akkor majd megtanulják az ÉLETTŐl, hogy milyen is a valóság...de gyerekekre egyszerűen nem lehet haragudni, főleg neveletlen gyerekekre nem, akiket nem tanítottak meg a viselkedésre...mert erről meg ő nem tehet... szegénykékkel nem foglalkozott az apja anyja, otthon is ezt látta, hogy másikon át kell nézni, meg lehet alázni, testvérek egymás közt is így viselkednek, most akkor mit várjon az ember... szomorú de ez van...

2015. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Neked nincs jobb dolgod? Miért csodálkozol ha hagyod magad leszólni? Nem azt mondom, hogy vágj pofán minden lányt, aki megjegyzést tesz rád de a srácoknak kioszthatnál egy két sallert, bár a leírtak alapján nem igazán ijednének meg tőled. Különbözőek vagyunk. Fogadd el, hogy te vagy a gyengébb vagy tegyél ellene és ne itt gyiken szapuld őket még akkor is ha igazad van mert kis suttyó az összes... :)
2015. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez többnyire a fiatal generáció akikről beszélsz. ez szerintem mindig is így volt, mindig az aktuális fiatalok érzik azt h övék a világ, és ez már önmagában nagymenőség-érzetet kelt. A beszólás más tészta, a kötekedő ember az egy külön típus. Bocs h ezt mondom, de vagy olyan környéken jársz ahol ilyen a társadalmi felhozatal, vagy nagyon érezhető rajtad az áldozat-típus attitüd, mert ált azt szokták kikezdeni aki láthatóan magát is prédának tekinti. Ha egészséges a kisugárzásod, akkor nem lehet gond.
2015. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!