Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melltartó. Felvenni vagy nem...

Melltartó. Felvenni vagy nem venni?

Figyelt kérdés

Szeretném ha leírnátok a véleményeteket arról, hogy mennyire elfogadható, ha egy lány nem hord melltartót, abban az esetben ha például a kosárméret B vagy kisebb, a körméret meg 85 vagy kisebb?(és a felső nem látszik át)


Provokatív, szemérmetlen, vagy teljesen normális?


Nők és férfiak válaszát egyaránt várom.



2015. júl. 23. 19:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar mást sem fog. Max a bimbóid ragaszd le, mert zavarban leszel ha kihegyesedik
2015. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%

Én 24 éves vagyok, 85 A/B mérettel, melltartótól függ, de mondhatjuk, hogy nem tartozom a nagymellű kategóriába. Ettől függetlenül a helyükön vannak, nem lógnak, általában mégis hordok melltartót. Olyan egyszerű oknál fogva, hogy zavar, ha átütnek a mellbimbóim. Az olyan ruháknál, ahol van egy beépített mellrész, szivacs, vagy vastagabb az anyag, pánt nélküliek, nem szoktam felvenni, plusz van egy csomó olyan nyári ruhám, ami hát nélküli, azok alá pedig ilyen felragaszthatós melltartót veszek:

[link]


Otthon sosincs rajtam egyébként.


Máson nem zavar, ha nincs, de magamon nagyon.

2015. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Baratnomnek kellett egyszer rendeljek ilyen bimbi tapaszt ebayrol. Akkor o sem hordott melltartot es neki is kb akkora melle lehet mint neked. Azt mondta, hogy sokkal kenyelmesebb volt neki.
2015. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha neked anélkül kényelmes, akkor úgy legyél. Elítélnek, mert nem veszel fel melltartót? Így jártak. Nem az a lényeg, hogy mások mit akarnak, hanem hogy neked hogy jobb.

Én úgy szoktam, hogy ha megyek valahova, veszek fel melltartót, de itthon leveszem (pár óráig még kényelmes is). Ha nem megyek semmi zsúfoltabb helyre, akkor nem is veszek fel. (Mondjuk igaz, nekem nem szokott átlátszani.)

2015. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

Ki miben érzi jól magát azt viseli :)

Viszont érdemes melltartót hordani.

2015. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem zavarna az se ha átlátszik a mellbimbó.
2015. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Engem zavar ha átlátszik a mellbimbóm. De te tudod
2015. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
9%
Közönséges. De te tudod, milyen képet akarsz mutatni magadról. Lóbáld a melleidet idegenek arcába a buszon, ha neked az normális. Mondjuk ti kövér lányok állandóan a túlzott magamutogatással igyekeztek a hájaitokat kompenzálni (85-ös hátkörfogat az nem semmi, én normál súlyban vagyok, tehát nem vékony, mégis csak 75-ös a hátam, ha nem kajakos vagy, akkor jócskán zsíros lehet a kis tested)
2015. júl. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Ezek kövérek??

2015. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én nem hordok melltartót ha tehetem, az se zavar ha észre lehet venni. 75D a mellméretem.
2015. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!