Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt érzem, hogy én nem tartozo...

Azt érzem, hogy én nem tartozom bele ebbe a világba, vagy úgy egyáltalán sehová. Volt már hasonló érzésetek? Elmúlt?

Figyelt kérdés
2015. okt. 11. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Állandóan, de elég jól alkalmazkodom, hogy ne tűnjön fel másnak.
2015. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is folyton ezt érzem, pedig azt hittem, idővel elmúlik, de nem. Bárhova megyek, bárhol dolgozom, akárkikkel vagyok, mindig úgy érzem, az ott nem az én helyem, nem oda tartozom, nagyon rossz. Azt hittem, külföldön majd megtalálom a helyem, de ott sem lett így, nem tudom, valaha változni fog-e.
2015. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is mindig így érzek...nem múlt el..főleg így érettségi után érzem ezt
2015. okt. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez van nem tudom mit kell tegyek :/
2015. okt. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Csatlakozom.

Szinte minden hónapban felmerül az érzés, néha olyan mintha egészen kívülről figyelném az embereket, és eltűnődöm, hogy vajon xy-nak milyen lehet(?) - aztán visszazökkenek a munkába.

2015. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

most pont elkapott ez az érzés :) nem ez az első eset. bizonyos időközönként rám jön.. legszívesebben kitörnék földi börtönömből amihez láncolva vagyok és csak száguldanék a csillagok között, messzire amilyen messzire csak lehet.. el innen..

https://www.youtube.com/watch?v=tVvG3X1pcQ8

2015. dec. 31. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!