Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nincs egy barátom se, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs egy barátom se, és nem járok sehova, csak dolgozni ahol csak ilyen 50 éves nők vannak akik nekem nem jönek be, attól még van rá esély hogy legyen egy velem egykorú vagy hasonló korú barátnőm?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan? Tudom elég reménytelen eset vagyok, de mégis szeretnék barátnőt, van rá esély? Tudnátok tanácsot adni? Segítenétek? 21f

2013. nov. 5. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Internetes társkeresőt probáld meg
2013. nov. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld reálisan értékelni önmagad, külső (megjelenés, fellépés..), belső (jellem, képzettség, kulturáltság...) tulajdonságok, egzisztencia (fizetés, vagyon) tekintetében.


Ha mostani szintednek megfelelőnél jobb csajok iránt érdeklődsz csak, akkor fejlődnöd kell. Ha szinted körüli vagy kissé alatti csajokkal is megelégszel, akkor pedig bátran kezdeményezz.


Mondjuk amikor én 22 évesen dolgozni kezdtem, akkor nálunk a 40-50 körüli kolléganők annyira csíptek, hogy sokan hozzám adták volna szívesen a lányukat is.

2013. nov. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az 50 éves nőknek lehet korban hozzád illő lánya...
2013. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!