Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha időutazóként lehetőséged...

Ha időutazóként lehetőséged lenne, hogy egyetlenegyszer visszamenj a múltba, a saját múltadba, és magadnak csak magadnak adhatnál egy jó tanácsot, amit ha megfogadnál jobb lenne az életed, mi lenne az? Mit üzennél magadnak?

Figyelt kérdés

2015. okt. 12. 15:20
1 2
 11/20 opened paradise ***** válasza:

Illetve:

"Megkérdezi,hogy hazakísérnéd-e és te nemet mondasz?

Ha nem teszed meg,hazáig húzom a fejedet az aszfalton" :D

2015. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

21/F vagyok és az általános iskolás 5.es koromba mennék vissza, üzenni magamnak valami olyasmit, hogy:

"Illeszkedj be az osztályodba, vedd komolyan a barátkozást és alakíts ki magadnak egy társaságot! Legyél normális a többiekkel, ne viselkedj egy különc kis gyökérként, mert akkor később rohadtul egyedül fogsz maradni!"


Igen, tudom, hogy több volt, mint egy mondat, de nem tudtam összesűríteni a lényeget :D

2015. okt. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
14 éves koromban kicsit antiszociális lettem, mondjuk ezt kinőttem pár év múlva, de ezen változtatnék, illetve a tanuláshoz való hozzáállásomon, hogy ne több év csúszással kezdjem el azt tanulni amit ma is tanulok.
2015. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Két évvel ezelőttig mennék vissza, adnék magamnak két pofont, és figyelmeztetném magam, hogy tanuljak matek érettségire egy picit többet, és mellette menjek el infóból. Bár akkor még nem volt célom az egyetem, elmondanám hogy az az okj amit választottam, abszolút nem nekem való, és én többre vagyok képes, csak higyjem el. 21/F
2015. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
0%

Hhhhh...


Ha visszamennél az időbe (ami am nem lehetséges mert az idő relatív és csak előre tudsz utazni benne bár még ez se bizonyított csak elmélet DE ha visszamennél és adnál magadnak egy jó tanácsot akkor szépen megbas*znád a kontinumitást és szétszakadna az egész tér idő. TAPS TAPS...


Gondolkozzatok már egy csöppet :D


Ha visszamész matekóra után hogy a dolgozatba a válasz a 6. kérdésre az hogy 55 akkor ezt te megtudod és amikor elmész megírni a dolgozatot akkor már tudni fogod tehát nem akarsz majd visszamenni az időbe hogy elmond magadnak tehát nem is történik meg a körfolyamat így nyitva marad (de jobban szeretjük a "megszakad" szót használni) az idő és paradoxonhoz vezet ami mint tudjuk nem lehetséges...

2015. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

15-ös, sajnállak téged, hogy ennyire képtelen vagy használni a fantáziádat, amikor tudod, hogy nem lenne semmi következménye. Nem volt gyerekszobád?? Most ettől jobb lett, hogy okoskodtál nekünk egy sort?? Ráadásul olyanról, amit egyébként mi is tudunk, csak fittyet hányunk rá, mert elméleti szinten jó volt rajta eltöprengeni.

Ilyen sótlan, beszűkült emberektől óvjon engem az isten!

2015. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

:D Sótlan...Értsd: Logikus :D

Menj nézz egy kis Transformerst XD

2015. okt. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 opened paradise ***** válasza:
Vicces,hogy most jött új válasz. Holnap 2015.10.21. a nap,ahova Marty és a Doki előrementek :D
2015. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Jó mondod!

Holnap az egész bolygó 300 éves fejlődésen megy át és minden autó repülni fog!

A lexus pedig már kislányoknak is gyárt rózsaszín műanyag légdeszkát :D

2015. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
En azt mondaná magamnak, hogy ne bízzak a saját batyámba meg és ne segítsek neki
2015. okt. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!