Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mindenkinek mindenből a...

Miért mindenkinek mindenből a legjobb legdrágább kell?

Figyelt kérdés
az osztályunkban most van ez a nagy "mánia" hogy mindenkinek nike air maxe van meg mindenki iphont akar meg ilyenek meg hogy kinek van szebb háza kinek van ilyen olyan drágább márkás sminkje parfümje szebb ruhái de én nem nagyon foglalkozok az ilyen lányokkal persze én is szeretnék márkásabb dolgokat de mi nem engedhetjük meg magunkat mert nekünk erre nincs pénzünk és engem meg egykét lányt eléggé le alacsonyítanak az osztályba mert szegényebbek vagyunk a többieknél 14/L

2015. okt. 18. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Legyél okosabb náluk, akkor ők fognak irigyelni téged. Kezdhetnéd a helyesírásoddal.
2015. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük! Buták mint a föld! Ha valaki ez alapján értékel egy embert,hogy milyen cuccai vannak az annyit is ér...Szánalmasak!
2015. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Életkori sajátosság. Nyugi, az évekkel enyhülni fog. Bár némely felnőtt sosem növi ki.
2015. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mert az uborkafa korát éljük.
2015. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Mert a fogyasztói piac életben tartása érdekében a médián keresztül manipulálni kell az osztálytársaidhoz hasonló, befolyásolható egyéneket, és kialakítani bennük kötődéseket különböző márkákhoz.
2015. okt. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mert ez a "menő"

próbálj meg nem foglalkozni velük, az ilyen emberek felszínesek, és sokuk semmit nem fog elérni az életben, mert nem kell semmiért sem megküzdeniük.

2015. okt. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert szánalmas agymosott fejlődés ellenes barmok.

Shzard le. Had bashszák tele negatívval a karmáljukat ha úgy jó.

:)

2015. okt. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kell a mindenkinek! :) Egyszerűen vannak olyan emberek, akik szeretik megmutatni, hogy megvehetik a legmárkásabb/legdivatosabb dolgokat. Ettől viszont nem fognak többet elérni az életben. Igazából általában az ilyen emberek képtelenek megindokolni, hogy miért jobb az, amit drágábban vesznek.

Ne aggódj, nem mindenki ilyen, bár a korosztályodra elég jellemző! Én is vehetnék szuper okos telefont, de egy régi Nokiám van, mert ennek a tudása és kezelése kényelmes! :)

2015. okt. 19. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát én talán már egyetemem nem látom ezt, de gimiben ez volt amit te írsz. bár mi elit gimi voltunk, itt utolsó évben az volt a menő akinek a legdragabb kocsija van, meg aki már egyedül él a saját lakásában.. persze ez jókora arcot adott az illetőnek. hogy a szulei vették az lényegtelen..

az ilyenekkel nem kell foglalkozni. majd 10 év múlva meg nevetsz az osztálytalalkozon, hogy semmire nem vitték az életben, max a lányok találtak egy gazdag pasit akit fejhetnek apuci mellett.

nyilván minden osztályban vannak normális ertekrendu emberek is:) én egy olyan lánnyal voltam jóban akinek orvosok a szulei. de megse verte magát a szulei sikereire, nem volt úgy elszallva mint a többiek

2015. okt. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!