Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a rajzomról? : )

Mit gondoltok a rajzomról? : )

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon kivancsi vagyok a véleménytekre ez egy teljesen új stílus amiben ez a rajz készült! Nekem tetszik :) a tobbi rajzom realisztikusabb sokkal :) 16 L



2015. okt. 21. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szép, bár kicsit túl egyszerű. Persze, mostanában mindenhol ilyenek vannak... ;)
2015. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem :) koszi
2015. okt. 21. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdekes. Nekem mondjuk annyira nem tetszenek az ilyen rajzok :/
2015. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen új stílus neked? Az lehet. Viszont ez már nem számít újnak a Nap alatt.

Amúgy szép lett, csak így tovább.

2015. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A félreértések kedveert nem ugy ertem hogy egy új stílust teremtettem hanem hogy mas stílusban rajzoltam mint szoktam mert en realisztikusabban szoktam ábrázolni, rajzolni. Es utolsó válaszoló nem igaza ertem amit irtal..:/ de koszonom :)
2015. okt. 21. 22:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szép munka, elmenne egy rajzfilmbe:)
2015. okt. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szép szerintem! a spagetti haj különösen tetszik :) még két húsgombóc hiányzik róla :D
2015. okt. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!