Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » А magyarok miért utálják...

А magyarok miért utálják ennyire az oroszokat?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam orosz, tavaly költöztek Mo-ra. Az osztályból több szülő is ellene fordítja a gyerekét, mondván hogy ruszkikkal nem haverkodunk. Nem értem, hogy miért... Valaki esetleg sejti, hogy miért?

13l


2015. okt. 23. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem nem is sejtem... Október 23-nak utánanéztél?
2015. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

milyen ünnep van ma gyermekem?

részben ezért.

2015. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet, hogy a mai napról jutott az eszébe, hogy feltesz egy trollkérdést.
2015. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
51%
A II. világháború alatt rengeteg fiatal nőt megerőszakoltak. Erről a rendszerváltásig a hatalom mélyen hallgatott. Csak a szűkebb környezetemben 2 ilyen nőről is tudtam.
2015. okt. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudom mit ünneplünk ma... De erröl ő nem tehet miért kell általánosítani?
2015. okt. 23. 21:23
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert a magyarok szentek... és a 13 éves gyerek nem tehet semmiről
2015. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Ezt pont okt. 23. Án kérdezed?

Pl 56 miatt mert megszállták az országot

Meg f@$zok ott van pl csernobil az az ö hibájuk ki se üritették a várost emberek haltak ott meg vagy ma is szenvednek miatta

Milliok haltak ott éhen régen meg sok kommunista szar

2015. okt. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem utálják. Nekem a párom orosz, szereti a családom. Meg az ismeretségi körömben is csak egy-két idióta ruszkizik, akik még egyet se láttak élőben
2015. okt. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

[link]


Amúgy nem tudom. Ennyi erővel a törököket meg az osztrákokat is utálhatnák, mert ők is sokszor kib.sztak velünk a történelem során.

Szerintem primitív dolog valakit azért gyűlölni, mert régen a nemzete rosszat tett velünk, magyarokkal

2015. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, jól odacsaptak nekünk, az tény... De ez egy új gen. , nem kéne emiatt embereket kiközösíteni... Én néha nem értem, hogy az 56-osok hogy gondolták, hogy legyőzik az oroszokat, de végülis jól tették. Akik ezt a ruszki szöveget nyomatják, azok meg elmehetnek a francba... Ha jól tud magyarul, nem kezd el valami rosszat csinálni az '56 ünnepségen (a gyerek), akkor semmi baj nem kéne, hogy legyen vele..
2015. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!