Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ott kellene hagynom az iskolát...

Ott kellene hagynom az iskolát, hogy tudjam őket támogatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén érettségiztem, elég szép eredményekkel.

Jelenleg egy szakközépiskolába járok.

Sokat gondolkozom azon, hogy ott kellene hagynom az iskolát, hogy elmehessek dolgozni, és támogassam a szüleimet.

Most is ott tartok, hogy nem igazán tudom mihez kezdjek az ösztöndíj megérkezéséig, mert az utolsó pénzem nekik adtam.

Dolgozni sajnos nem tudok, mert az iskola vezetősége még mindig nem adta meg az engedélyt.

Mit tegyek? 😐



2015. nov. 1. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:

NEM, egy a lehetö legnagyobb hülyeség lenne.


Érettségi nélkül (söt még érettségivel sem) kapsz normális munkát, amivel tényleg pénzt tudsz keresni és akárcsak saját magad is megélni.

Egyelöre a szüleid dolga lenne a pénzkereset, a tied meg a tanulás. (Ha ök nem találnak munkát, akkor te még annyira sem fogsz!)

Elöször szerezz egy végzettséget (akár szakmát, akár diplomát), utána keress munkát és ha akkor lesz FÖLÖSLEGED, abból adhatsz a szülöknek, de a saját megélhetésedet ne veszélyeztesd emiatt.

2015. nov. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

milyen engedelyt? diakmunkat vallalhatsz nem kell a suli engedélye

egyébként ne hagyd ott. erettsegivel egesz eletedben xar munkaid lesznek.

és bocsi hogy ezt mondom, de nem a te felelősséged, hogy ennyire rosszul állnak a szüleid

2015. nov. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!