Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valószinüleg hagynom kéne a...

Valószinüleg hagynom kéne a fen*be? Ne is éljem bele magam?

Figyelt kérdés

A hétvégén egy barátom irta hogy majd mennek ilyen éjszakai fürdőzésre xy helyre, és hogy nem-e megyük mi is (én meg még két barátnőm, illetve nekik a párjuk). Persze, én benne vagyok, irtam is neki hogy engem érdekel és mennék, barátnőim nem(az egyik folyton azzal takarózik hogy nincs pénze, a másik meg nem igazán szimpatizál ezzel a társasággal sajnos). Tehát én maradtam aki mennék, mondtam neki, kérdem persze hogy odáig (mivel 70 km odáig) hogy fogunk menni, hogy készüljek, közös költség (benzinpénz) hogy oszlik meg...

Erre ő nekem elkezd arról papolni hogy háát már egy kocsi megtelt és hogy megint két pár között fog ülni és gyertyatartóként fog majd ott lenni (tehát jött a sajnáltatás), erre kérdem én hogy egy másik haverja (akinek van kocsija) hogy nem-e jön (itt is elkezd takarózni a gyertyatartással, de a lényeget nem mondja).

Értem én gyertyatartás igy meg úgy, DE :

-minek kérdezi ha nekem nem tud helyet biztositani?

-minek hiv akkor?


Tehát jóban vagyunk, nem értem minek ez akkor, ha a végén mégsem akarja hogy menjek (azóta se tudom hogy áll a dolog, végül hogy mennek meg mint, mert kicsit szarul esett hogy ennyire nem osztja meg velem, ha már ő hivott).

Már azon is gondolkoztam hogy majd megirom neki hogy "köszönöm a megivást de inkább nem".



2015. ápr. 13. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem akkor hagyjad. valszeg tetszik neki az egyik barátnőd, és mivel ő nem jön, ezért már nem érdekli az egész.

ha mégis szeretné, hogy menjél, akkor szól szerintem.

2015. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Mi ez a baromság ?


Mi az hogy éjszakai fürdőzés ?


Várjál, nézem a naptárat április 12, fűtés bekapcsolva.

Akkor milyen éjszakai fürdőzésről beszélünk ?

Ha a szomszéd utcában lenne akkor se mennék nemhogy kocsival 70 km-re és még pénzzel is szálljak be.


Tényleg ez a legfontosabb ?

Inkább maradj a seggeden, a barátnőidnek van igaza.

2015. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is ne irogassál nekem privátban.

A másik hogy semmi közöd hozzá hogy mit csinálok.


Ha meg eldöntötted hogy menni akarsz akkor minek kérdezel másokat.

2015. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!