Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Városban hülyének nézhetik az...

Városban hülyének nézhetik az embert, ha csak úgy elkezd fényképezgetni?

Figyelt kérdés
Mármint nem olyan helyen ahol van valami turista látványosság, hanem csak valami sima épületet, parkot, valamilyen vízpartot, ilyesmiket. Vagy esetleg felhőket. Ezért hülyének nézhetik az embert, vagy beleköthetnek?
2015. nov. 2. 06:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Hiszen a technika fejlődésének köszönhetően ma már mindenkinél van egy fényképezőgép...

Egyébként meg mindenki bekaphatja,mit foglalkozol másokkal?

Gondolom nem a formás női hátsókat,meg a didiket akarod fényképezni vadidegen embereken?:D

Ha igen,akkor majd jól orrba ver valaki:D

2015. nov. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nézne hülyének?
2015. nov. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért néznének hülyének? Én imádok fényképezni, minden városlátogatásomkor ezt teszem. Ez is egy hobbi, ráadásul ártalmatlan.
2015. nov. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol azzal, hogy mit gondolnak rólad? Én hobbi fotós vagyok és gyakran fényképezek olyan dolgokat, amelyek másoknak semmitmondó, jelentéktelen és érthetetlen dolgok. Megnéznek, hogy mit csinál ez a fura fényképezős alak és ennyi. Na és?
2015. nov. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt félévig fotó tantárgyam és volt olyan feladat hogy idegen embereket kellett fényképezni próbáltam úgy csinálni hogy ne látszódjon de elég sokan szatírnak néztek így is:)

Akkor lesz gáz ha azt hiszik hogy őket fényképezed próbáld úgy hogy ne rájuk fokuszálj:)

2015. nov. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem az embereket fotózod direktbe, akkor senkinek sincs semmi joga beleszólni. Felőlem pl az ötnapos kutyaszart is lefotózhatod.
2015. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!