Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyan embereknek mi bajuk van?

Olyan embereknek mi bajuk van?

Figyelt kérdés

Akik, úgy tipmixelnek, hogy bemennek a lottózóba és feltúrják a kukát, és kiszedik a kukából a szelvényeket aztán az alapján rakják meg a téteket.

Néha a kaparós sorsjegyet is, ami nem nyert és valaki kidobta kiszedik és megnézik, hogy biztos nem nyert. Jó családi hátterük van, és kiállnak az utcára kéregetni. Strandon meg az éttermeknél ami ilyen önkiszolgálós mikor viszik vissza a tálcát és lerakják oda ahol kiborítják, ők odamennek és arról zabálnak. Közbe meg van a jó családi hátterük, otthon kinyalják még a seggüket is, kocsit vesznek a gyereknek 150ezer forintos fényképezőgépet, 250ezer forintos számítógépet és még sorolhatnám.


2015. nov. 3. 13:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és 20évik közepén járnak.
2015. nov. 3. 13:36
 2/5 A kérdező kommentje:
20as*
2015. nov. 3. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Én speciel életembe nem láttam még ilyen embereket...
2015. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én láttam már párat. :D 1-2 haverom is.
2015. nov. 3. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy idióták.
2015. nov. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!