Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a bajuk Pumped Gaboval az...

Mi a bajuk Pumped Gaboval az embereknek?

Figyelt kérdés

Olvastam itt a kommenteket a videonal stb es elitelik holott nemis ismerik.Miert?Mert kinez valahogy es nem egy 40 kilos kis drogos atlagember vagy eppen 120 kg os .Es akkor irtak a kritikakat ugye hogy lab sehol stb mintha a kommenteloknel fullos labuk es felsotestuk lenne holott csak irigyek mert van aki kepes a testeert tenni is.A tancal meg mi volt a baj hogy ennyien felkaptak?

Mondta o is hogy csak jol akarja erezni magat bulizni csajozni es edzeni mi ezzel a gond az embereknek?



2015. júl. 11. 00:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
29%
irigyek , szar az életük, hétköznapi kis senkik
2015. júl. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Nem elég közlékeny. Ha többet beszélne, ő lehetne az új Szalacsi.
2015. júl. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
7%

A gond ott van,hogy 1 olyan ember a példaképe aki 22évesen tragikusan elhunyt!De mibe joggal merül fel a kérdés...valami rombolo betegég,netán baleset???

-Nem öcsöm Kox és ennyi.Na ezek után döntsétek el,hogy azok az izmok "valodiak" vagy sem.

2015. júl. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Miert van a kokszos izomszovet meg a sima izomszovet?:)
2015. júl. 11. 00:35
 5/35 anonim ***** válasza:
27%
Én sem értem. Mintha akik leszólják olyan jól néznének ki. A tánc lényege pedig az, hogy jól érezd magad közben. Ha valaki körbenéz egy szórakozóhelyen láthatja, hogy a legtöbb ember hasonlóan ügyetlenül táncol.
2015. júl. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Es ha egy tudatlan senkiben felmerul a hulyeseg hogy vajon valodi e vagy ratette a biciklipumpara es felfujatta magat meg a tobbi kifogas akkor meg mit szol bele?en se megyek oda kotekedni a vegetarianushoz hogy egyel mar hust ember hanem nem foglalkozok vele...ma a 40kg os kis pawak a trendik ha valaki kinez akkor ja 3 hetet szurom magam en is igy nezek ki baromsagok...
2015. júl. 11. 00:38
 7/35 anonim ***** válasza:
41%
Semmi. Egy freak. Jól szórakoznak rajta. Mint Kiszel Tündén meg Uhrin Benedeken. Ő meg vágja hogy nem vele, hanem rajta röhögnek. MEgcsinál mindent mint egy bazári majom. Most feszíccs! Most táncojj! Az a barom meg csinálja mint egy retardált. Vicces.
2015. júl. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Szegyen
2015. júl. 11. 00:39
 9/35 A kérdező kommentje:
De akkorsem ertem miert lett most ebbol ilyen nagy ugy
2015. júl. 11. 00:40
 10/35 anonim ***** válasza:
41%
Én se értem mi bajuk vele... egy srác akik felvettek ahogy táncol és egyből köpködnek rá mert irigylik a szálkás testét... persze jön a duma hogy azért mert pózer...
2015. júl. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!