Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szól be az eladó?

Miért szól be az eladó?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam vásárolgatni egy üzletben ruhákat és egy táskát és amikor fizetésre került a sor, az eladónő az összeget látva beszólt, hogy ez sokaknak vagy másfél havi fizetése erre közöltem vele, hogy semmi köze hozzá és elkértem a panaszkönyvet amit nem adott oda ezért arra gondoltam, hogy egy e-mailt írok a főnökének, remélem kirúgja.


19/L


2015. nov. 3. 15:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%

Hagyd, csak rossz napja volt, plusz lehet, hogy irigy is volt.

Az emberek többségéből süt az irigység. Tudod, ha neki rossz, akkor legyen a másiknak is rossz.


Nem éri meg tönkre tenni a napodat egy ilyen semmiség miatt.

2015. nov. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

Ez most komoly? Kicsit erős, már maga a beszólás is, de olyan a világon nincs hogy a panaszkönyvet nem adja oda. Biztos hogy volt bent egy üzletvezető, őt kellett volna megkeresni.

Ha az eladót frusztrálja hogy ilyen áron lévő termékekkel foglalkozik akkor ez nem az ő szakmája.

2015. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%

1) a panasz könyvet oda kell adnia. De ha nem adja, fel kell tüntetni a boltban, hogy hol lehet panaszt tenni.

2) ezért nem kell kirúgatni. Te vezettél már nagy hibát iskolában? Kirúgtak egy elégtelen színvonalú számonkérés miatt, vagy mert pimasz voltál? VAN más megoldás. De írhatsz a főnökének tárgyilagosan. Majd ő dönt. Ez nem a te döntésed.


Az, hogy az eladót szarul fizetik, megint másik dolog. Ettől még meg kell tanulnia eladni a terméket. Inkább sózott volna valamit még rád :) ha már ennyi pénz van nálad.

2015. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Vezettél = vétettél + autó corrector + kis mebeneti mező
2015. nov. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
6%
#6: Nem ismered a kérdezőt, innen nem lehet ítélni. Egyébként ha az ő pénze, arra költi amire akarja.
2015. nov. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 gnoomage ***** válasza:
11%
Hogy mennyi irigy ember vanxD És itt nem csak a boltosra gondolok hanem a kommentelőkre... Te dolgod hogy mire költöd a pénzed és a boltosnak nincs joga beleszólni, írj a főnöknek és menj majd megint arra, ha beszól akkor eléggé esélyesen kirúgják.
2015. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%

Komolyan irigylem a "problémádat".

Az tény és való, hogy semmi köze hozzá, hogy mennyi pénzt költesz, de gondolom a stílusoddal is baj lehetett.


Képes lennél kirúgatni, hogy még az alamizsna kategóriás fizetését se kapja, amiért Ő megdolgozik ellentétben veled?


Most bocsi, hogy ezt írom, de nagyon el lehetsz kényeztetve, akinek nem szabad nemet mondani, akinek nem szólhatnak be, aki mindig és mindent megkap.


Millió esetben van olyan, hogy tök bunkó az eladó, és tényleg ok nélkül, én még sem csinálok belőle ekkora ügyet.

2015. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%

"Remèlem, kirúgja" - na, ez azért már kicsit erös. Mondom ezt úgy, hogy nekem sem megy rosszul, bár meglehet, van némi különbség köztünk abban a tekintetben, hogy én magam keresem meg.

Nyilván szeretne ö is ilyen színvonalat, és kiszaladt a száján, megesik.

Nem, nem vagyok irigy, én is mindent megvehetek, ami megtetszik.


21N

2015. nov. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
15%

10# Pont az ilyenek szoktak pofára esni amikor szembesülnek avval hogy maguktól képtelenek ezt a pénzt megkeresni vagy apuci szupercége csődbe megy és a pénzcsap elzárodik.


Tényleg szemétség lenne kirúgatni valakit egy megjegyzés miatt. Főleg egy olyan kislánytól aki soha nem dolgozott.


Én mindig megprobálok kedves és emberi lenni mert tudom hogy a másik azért dolgozik mert pénzre van szüksége. De egyeseknek ez nem esik le vagy képtelenek felfogni. De kislány azt azért jó ha tudod hogy a rosszat sokkal nehezebb megszokni mint a jót...

2015. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%
Valahogy hihetetlen számomra, tapasztalataim szerint az eladók inkább azt szeretnék, hogy minél több mindent vásároljunk és minèl nagyobb értékben. Akik azt mondják, hogy megmondta neked az igazat, azoknak üzenném, hogy az eladónak nem az a dolga! Nincs ahhoz köze, hogy mennyi pénzért vásárolok, hány éves vagyok, megdolgozom a pénzemért, vagy a szüleimtől kapom. Én 3 évig dolgoztam eladóként, ilyet soha nem engedtem volna meg magamnak! Fura egy világ ez, hogy mindenki azt hiszi hogy más kíváncsi a véleményére. Kedves irigykedő hozzászólók, ti örülnétek ha bemennétek vásárolni és az eladó azt mondaná: kövér vagy/ bunkó vagy/ tanulatlan vagy/ lusta vagy/ szórod a pénzt/ beképzelt vagy/ idegesítő vagy!? Ha olyat mondana ami rátok igaz, örülnétek neki? Nyilván nem, hisz nem kioktatásért mentetek oda.
2015. nov. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!