Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szívesen varrnek, de felek az...

Szívesen varrnek, de felek az eredménytől . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném kipróbálni milyen az ha magadnak megvarrsz például egy szoknyat . Anyukám nagyon jól tud varrni de az izlesunk nem ugyanaz. Felek , hogyha a varrasom eredménye nem olyan lesz.mint amilyet képzeltem akkor egy csomó pénzt kidobtam az ablakon amiből sok ruhát vehettem volna a boltokban :/

2013. máj. 7. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérj anyudtól segítséget, rajzold le, milyet pl.: szoknyát szeretnél, és először varrja meg ő, te ezt nézzd, és beszéljétek közbe meg, hogy mit és hogyan. A következőt már te csináld, de azért még legyen ott, segítsen ahogy tud. Szép lassan menni fog az, hidd el :)
2013. máj. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm , akkor majd megpróbáljuk :)
2013. máj. 7. 11:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vágjál bele. Ha nem sikerül, (ami előfordulhat) akkor sem kidobott pénz. Senki sem úgy született, hogy tudott varrni, vagy házat építeni, esetleg műteni. Valahol elkezdték, csinálgatták, tanulták a szakma csínját-bínját. Egy a fontos, hogy ne kedvetlenítsen el, ha az első nem sikerül. Mondok valamit, te nem emlékszel rá, de én tudom, hogyan tanultál meg járni; eggyel többször álltál fel, mint ahányszor elestél! Nos, a varrás is ilyen. Lesznek buktatók, áthághatatlannak tűnő akadályok, határok. Ilyenkor újra meg kell próbálni. Aztán újra, és megint! Sok sikert!
2013. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!