Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy, hogy leírtat...

Jártatok már úgy, hogy leírtatok valamit, de amikor visszaolvastátok nem értettétek mit jelent?

Figyelt kérdés
Velem ez gyakran előfordul. Olyan, mintha másik nyelven gondoltam volna ki a dolgot és írtam is le, utána pedig valahogy átvált az agyam az előző nyelvre és már nem értem, amit leírtam. Általában a benyomás az értetlenség mellett mégis az, hogy az valami okos dolog, tehát nem halandzsa, csak bonyolult, mintha valami felsőbbrendű lény írta volna, de aki meg utána olvassa nem érti.
2015. nov. 5. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, pl. amit a naplómba, vagy jegyzetfüzetembe írtam évekkel vagy hónapokkal ezelőtt. Olyanra, hogy értelmes mondatomat nem értettem volna nem emlékszem, de x dologra vonatkozó, rövidített, vagy csúnyán írt dolgoknál elég gyakran előfordul.
2015. nov. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!