Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Új osztályban vagyok. Eléggé...

Új osztályban vagyok. Eléggé rám szállt az egyik osztálytárs, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Középiskola, 28/3 lány az arány. Ketté vagyunk osztva gyakorlaton meg más órákon is, van mikor 8 órából 7-et a saját csoportommal vagyok, és a csoportban Én vagyok az egyetlen lány, a másik kettő a gyengébb csoportban van.

Ott az egyik "csoporttárs" eléggé rám szállt mostanában, mindenért belém köt, mindenbe beleszól, hogy járok, hogy beszélek, kivel beszélek, hogy és mit csinálok stb. Hozzáteszem egy analfabéta primitív ember, jelenleg több tárgyból is bukásra áll, míg én egész jól teljesítek.

Szerintem nem bírja elfogadni azt, hogy nem csak fiúk vannak a jobb csoportban, hanem Én is.

Már elküldtem egy párszor a francba, nagyon idegesít, de nem veszi a lapot. Odajön hozzám és "Már megint mit pofázol? Én itt beszélek értelmesen te meg beleszólsz. Ge ciiiiiii...." Aztán kb ilyennel folytatja "Amúgy te mi a fa szért így mész?" és mutogat.

Volt hogy nem szóltam rá semmit akkor még jobban folytatta, még az elején nem is szóltam semmit, de már kikészít és attól félek, hogy tényleg gondjaim lesznek belőle.

Meg nem merem ütni, mert vallásos iskola, azonnal kicsapnak, ofinak nem akarok szólni, mert ez már középiskola, nem alsó tagozat, nem intézhet helyettem mindent ő.

Itthon megint nem mondom, mert attól félek faterom bemegy és kb lemészárolja a srácot.

Általában amikor odajön ott van 1-2 haverom is, az egyik biztos közbeszól, hogy "fékezzük az indulatokat" de nem többet. Nem akarok az ő háta mögé sem bújni. Nem félek tőle, idegesít és attól félek behúzok neki egyet és kicsapnak, ha még egyszer belém köt.

Kérlek adjatok valami tanácsot!



2015. nov. 6. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelentsd, a tanároknak, igazgatónak! Ha nem lépnek ez ügyben, akkor szólja szüleidnek, ha ők kérik, akkor biztosan lépni fognak.
2015. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Srác,és így viselkedik egy lánnyal?

Nagyon nagyon durva,látszik nincs megnevelve.

Meg szerintem nem merne ütni... De egyszer jól képen törölném.

Valahogy alázd porrá. Keresd meg a gyenge pontját, s égesd be az egész osztály előtt. A többiek látják mit csinál? Nem állnak melléd?

Mert ha nem, az is elég gáz a részükről.

Csak van valaki az osztályban, aki segít. És a többi srác?

2015. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig szólj faterodnak, mert ez a tanulmányi átlagodat is befolyásolni fogja. Beszéljétek meg otthon, hogy mit kéne tenni.
2015. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!