Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz ha a Facebookon kevesen...

Gáz ha a Facebookon kevesen lájkolják a képeimet?

Figyelt kérdés
Rakhatok ki akármilyen képet nem sokan lájkolják, de én amúgy senkiét nem szoktam.
2015. nov. 7. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Facebook örült vagy te is ugy lattom!


"Rakhatok ki akármilyen képet "

Nos ezzel van a baj!halalom amikor csöcsös csucsorito kepet raknak ki mint valami majmok uhy viselkedtek komolyan mondom.

En pl szinte semmit sem osztok meg ez az én életem es bem fogom a világnak kitarni!

2015. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az én képeim normálisak, nem csücsöritek rajtuk vagy ilyesmi.
2015. nov. 7. 17:53
 3/10 anonim ***** válasza:

nem mindegy? :D nekem kb 20-30-40 ember szokta atlagban, de naponta kb 15-tel beszelek, es rengeteg haverom van, es jo par igaz baratom is:) kb ok szoktak likeolni, idegenek nem is.

ellenben ismerek olyat, aki mindenkire rair, hogy likeoljak, es van 80 like a kepein, kozben meg az a hir jarja rola, hogy egy nagy k.urva, es mindenki utalja. pl a szulinapjait az egyik lany baratjaval szokta csak tolteni. nincsenek haverjai vagy tobb baratja, csak az az egy, fbn meg nagyon mennek neki a likeok.

az a lenyeg, hogy mennyi jo emberi kapcsolatod van, nem az, hogy hanyan nyomjak meg a like gombot:D

2015. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"de én amúgy senkiét nem szoktam."

Na ezért.

Nem feltétlen gáz, de előnyösebb ha több liked van.

2015. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"de előnyösebb,ha több like-od van" XD
2015. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
úgy látom sok hülye ember van
2015. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem a mostani képemet senki se lájkolta, az előzőeket meg egy és ugyanazon személy. Ez nagyon gáz? :sss

:D

2015. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én speciel lesz@rom hány like van a képeimem. Ez nem verseny. Nem is értem minek találták fel azt a közösségi oldalt,csak butítja a népet.
2015. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, mit számít, hogy hányan lájkolják a dolgaidat? Mit ér neked az a pár kattintás a másik részéről? Nem leszel tőle se gazdagabb, se intelligensebb, se szebb, nem fogsz megváltani senkit, maximum az egódat növelheted vele, de azzal meg szintén nem sokra mész.
2015. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
9-es.. :D Te is tudod, hogy a like ugyan egy kattintás (fizikailag), de nem csak annyit jelent. A szimpátia jele. Te is annak a képeit likeolod, akiket kedvelsz. Szóval, akinek 1-2 likeja szokott lenni, valószínűleg nem túl szimpatikus ember.
2016. ápr. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!