Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A barátnők megkérik egymást...

A barátnők megkérik egymást hogy lájkolják meg kommenteljék a képeiket a facebookon?

Figyelt kérdés

Csak mert minden új képükön azonnal minimum 20 lájk van és a barátnőik mindig odaírnak valamit pl. "de szép vagy" meg "szeretlek te" szívecskékkel


Mindig fent vannak és nézik a másik profilját?


Mikor ritkán felmegyek ilyenekkel van teli a kezdőoldal



2014. okt. 6. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, viszont a haverom mikor feltölt egy (szerinte) menő képet, akkor mindig rám ír, hogy lájkoljam már. Én ugyanis nem vagyok egy ilyen facebook lájkolos. Nem nagyon érdekel ki mit rak fel. De a kedvéért mindig nyomok egy lájkot.
2014. okt. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De gáz... én lány vagyok, de nem hívnék fel senkit, hogy lájkolja már a képem... ha valaki ilyennel zaklatna, simán kiröhögném.
2014. okt. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Neki mennyi van általában? Én láttam már hogy valakinek több mint 40-80, sőt akár 100.

Akkor azt mind így chaten összekoldulják?

2014. okt. 6. 17:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi szokott lenni. Hidd el nem érdekel.

Rám ír, hogy "Tölöttem fel új képeket, lájkold már!" Én nyomok egy lájkot és ennyi. Lexarom mi van vele tovább.

2014. okt. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ehhez megkérni a másikat. A barátnők általában is nyomon követik és lájkolják egymás posztjait, képeit.
2014. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a cukiműanyagbarinők között ez olyan testvéri szolidaritás.

Én csak azt lájkolom ami tényleg tetszik. Attól hogy a barátnőm kitesz egy olyan képet, ami nem is tetszik, még nem fogom lájkolni.

2014. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jahh azt lehagytam, hogy amit lájkolok azzal magamat is minősítem, mert minden ismerősöm látni fogja és azt hiszik nekem tényleg ez tetszik.
2014. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3#

Ismerősöm egyszer felrakott egy tök semmilyen képet, én meg elhűlve nézem hogy van vagy 80 lájkja. Mondom mi a franc??? Megnéztem, és volt vagy 1200 ismerőse. Jahhh, mondom.

2014. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, én még sosem kértem ilyet senkitől. Tőlem csak valami ismeretlen cicababa kért egyszer, azt se tudtam, hogy az ismerősöm, de nem is lájkoltam. Majd megteszem, ha tetszik.
2014. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%

Van sok lány,akik nem is ismerik egymást,de ismerősök és egymás képeit like-olják.Én nem ritkán látok 300-400 like-ot lányoknak,persze van 2-3 ezer ismerősük.

Én nem vagyok nagy facebook-os,évente max 2-3 képet töltök fel.Van 700 ismerősöm,átlagosan 150 like-ot szoktam kapni,ami a mai lányoknál elég kevésnek számít,de engem nem érdekel mit mondanak,én legalább nem jelölök be ismeretleneket pár like-ért.

2014. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!